Przerwała wywiad po pytaniu o usta. Rzuciła szklanką

Przerwała wywiad po pytaniu o usta. Rzuciła szklanką

Anna Dereszowska gościła w programie Marzeny Rogalskiej
Anna Dereszowska gościła w programie Marzeny Rogalskiej
Źródło zdjęć: © AKPA
04.10.2023 10:24, aktualizacja: 04.10.2023 11:16

Marzena Rogalska wystartowała z programem "Rogalska Show". Gościnią była Anna Dereszowska. Rozmowa pań przebiegała bardzo spokojnie, do momentu, gdy temat zszedł na operacje plastyczne. Wówczas aktorka zdecydowała się na krok, którego nikt by się nie spodziewał.

"Rogalska Show" w TVN Style to program Marzeny Rogalskiej, w którym dziennikarka zaprasza do studia różnych gości. Swoich rozmówców często stawia w mało wygodnym położeniu, aby zobaczyć, jak będą reagować na wyjście ze strefy komfortu. Tym razem jednak to gościni, którą była Anna Dereszowska, zaskoczyła prowadzącą. Jeszcze bardziej zdumieni musieli być widzowie.

Zaczęły rozmawiać o poprawianiu urody. Niewiarygodne, co wydarzyło się potem

Na początku spotkania dziennikarka i aktorka dyskutowały o najważniejszej dla Dereszowskiej roli, czyli o byciu mamą. Gościni Rogalskiej powiedziała też kilka słów o tym, jak czuje się jako pani domu. Wspomniała również o ukrytych talentach, a także o tym, jak wyglądałoby jej życie, gdyby nie została aktorką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Później rozmowa zeszła na temat poprawiania urody. Panie zaczęły żywo wymieniać swoje poglądy dotyczące powiększania ust. Nieoczekiwanie dziennikarka i aktorka zaczęły siebie nawzajem przekrzykiwać.

Dereszowska nie wytrzymała napięcia i... oblała szklanką wody Rogalską, a później samą siebie. Finalnie rzuciła szklanką o stół, krzycząc przy tym "ja mam większe usta!".

Na to wszystko patrzyła zdziwiona dziennikarka, której odebrało głos. Fani mogą być jednak spokojni. Później na jaw wyszło, że cała sytuacja jest częścią dobrze przemyślanego scenariusza, a panie wyśmienicie się bawiły, odgrywając swoje role.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta