Trwa ładowanie...

Przestał starać się po ślubie. Załamana kobieta nie wie, co ma robić

Kobieta ma problem z mężem. Po ślubie przestał starać się o związek. Chociaż wielokrotnie zwracała mu uwagę, jego zmiana zawsze była krótkotrwała.

Share
Przestał starać się po ślubie. Załamana kobieta nie wie, co ma robić
Źródło: 123RF
d1dk141

"Jakbym nic nie mówiła, to nawet by na nas nie zwrócił uwagi: co robimy, ani czy trzeba coś w domu zrobić, ani czy coś jest potrzebne, czy będziemy mieć pieniądze" – żali się. Użytkowniczka forum WP Kafeteria wyznaje, że jej wybranek całe dnie spędza przy komputerze i rysuje.

Kobieta skarży się na kłopoty z mężem

Kobieta zmusiła męża do opieki nad dzieckiem, ale zaznaczyła, że syn chodzi do żłobka, więc nie musi poświęcać mu uwagi przez cały dzień. "W zwykły dzień ma około 8 godzin wolnego, przy czym kiedyś zawoził syna do żłobka, a teraz ja to robię. On go tylko odbiera". Następnie zawiedziona żona wylicza swoje obowiązki: sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opłacanie rachunków, sprzątanie samochodu oraz praca na dwa etaty.

Małżeństwo przeprowadziło się do innego miasta. To kobieta była odpowiedzialna za szukanie mieszkania, kupowanie i przewożenie mebli.

d1dk141

"Podpisywałam umowy, znalazłam żłobek itd. Ja kupuję dla dziecka ubrania, przygotowuję mu wszystko do żłobka i przypominam o lekarzach. W zasadzie zadaniem męża jest zabawa z dzieckiem, ubranie go i wykąpanie" – żali się. Mężczyzna, kiedy ma się zająć synem, oddaje mu telefon, żeby zająć go czymkolwiek. Sam pracuje jedynie dorywczo, nie mając stałego zarobku.

Ignoruje sugestie żony i nie zamierza szukać pracy. Przestał też dbać o swój wygląd. "Przytył 10 kg, przez piwo, chipsy, kolację o 22. Chodzi w porozciąganych ubraniach, poplamionych, jak wychodzi gdzieś ze mną, to spodnie mu wiszą"– dodaje.

Załamana matka szuka porady wśród forumowiczów. Niektórzy wspierają ją ciepłymi słowami, inni mówią, że jest wredna i że jej mąż może mieć depresję. Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dk141

Podziel się opinią

Share
d1dk141
d1dk141