Tak wyglądała 22 lata temu. Poznacie ją?

Malwina Wędzikowska przeszła metamorfozę
Malwina Wędzikowska przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

29.05.2024 12:25, aktual.: 29.05.2024 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marlena Wędzikowska sprawdziła się w roli prowadzącej pierwszą polską edycję "The Traitors. Zdrajcy". Jak wyglądała 22 lata temu? W internecie nic nie ginie.

Malwina Wędzikowska pracowała przy takich programach, jak: "The Voice of Poland", "Taniec z Gwiazdami" czy "Top Model". Doradzała też w kwestii stylizacji wielu gwiazdom.

W lutym 2024 roku zadebiutowała w roli prowadzącej pierwszą polską edycję "The Traitors. Zdrajcy". Szybko zaskarbiła sobie serca widzów.

"Najfajniejsze jest wyznanie strategiczne, intelektualne. Telewizja stawia na ludzi – takich z ulicy. Każdy jest zaproszony do tej gry i właśnie prosimy o to, żeby stanąć w butach uczestników i pokazać jak, to zrobisz po swojemu. Każdy ma inny pomysł na życie. Każdy manipuluje. Każdy trochę ściemnia. Wszyscy kłamiemy, podobno kłamiemy kilkaset razy dziennie" - tak o programie mówiła w wywiadzie dla TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Malwina Wędzikowska. Jak wyglądała lata temu?

Malwina Wędzikowska ma obecnie 43 lata. Jak wyglądała ponad dwie dekady temu? Miała zdecydowanie dłuższe włosy i nieco bardziej zaokrąglone rysy. Patrząc na jej minę i mimikę twarzy można stwierdzić, że dużo się nie zmieniła. Sprawia wrażenie pewnej siebie i wygadanej dziewczyny, która wie, czego chce od życia.

"22 lata później będzie prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" w TVN. Malwina Wędzikowska w programie "Moda jak pogoda" (2002)" - napisano w opisie postu na profilu "tele.nostalgia".

Pasja jest jej paliwem, ale ma problem z wyznaczaniem granic

Malwina Wędzikowska w jednym z wywiadów przyznała, że z podziwem patrzy na pokolenie Millenialsów, które nie osiąga celów za wszelką cenę. Przyznaje, że ona tak nie umie.

"Przez 10 lat nie potrafiłam się zatrzymać, było mnie wszędzie pełno, moim paliwem była pasja. Potrzebowałam lat, żeby zrozumieć, że czasem warto wystopować" - mówiła wywiadzie dla miesięcznika Glamour.

Widzi sporą różnicę w podejściu młodych ludzi do pracy teraz i za czasów, gdy sama była młoda.

"To pokolenie, które wybiera moment na refleksję, daje sobie czas na zastanowienie się, kim jest, kim chce być i co chce robić. W czasach, kiedy ja zaczynałam, wiedziałam jedno: że każde osiągnięcie musi być okupione ciężką pracą, zarywaniem nocy, pracą na dwóch etatach i równolegle kończeniem studiów dziennych" - dodała.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także