Trwa ładowanie...

Przeszła ulicami Nowego Jorku nago. Nikt nie zorientował się, że nie ma na sobie ubrań

Ulice Nowego Jorku tuż przed Bożym Narodzeniem wypełniają się setkami Mikołajów, Elfów i Bałwanków. W tym tłumie łatwo przemknąć niezauważonym. No chyba, że idziesz centrum miasta zupełnie nago. Taki eksperyment postanowiła zrobić Jen The Body Painter. Ku naszemu zaskoczeniu nikt nie zauważył, że pomalowana przez nią modelka nie ma na sobie nic poza farbą.
Share
Przeszła ulicami Nowego Jorku nago. Nikt nie zorientował się, że nie ma na sobie ubrań
Źródło: Youtube.com
d3q1wd0

Jen to wizażystka, która na swoim koncie na YouTube pokazuje arcydzieła, jakie tworzy na ludzkich ciałach. Przy pomocy kilku kosmetyków potrafi całkowicie odmienić czyjś wygląd. Tym razem poczuła ducha świąt i zaprosiła do współpracy modelkę Lili Fuhri Snethlage.

Dziewczyna ubrana tylko w beżowe stringi trafiła pod pędzle Jen. Po kilku godzinach ciało dziewczyny pokrywały malowidła do złudzenia przypominające świąteczne przebranie elfa. W takim "stroju" Lili ruszyła na ulice miasta, odwiedzając najbardziej ruchliwe miejsca w Nowym Jorku. W tym Rockefeller Center, Times Square i Piątą Aleję.

d3q1wd0

Dziewczyna zaczepiała przechodniów przebranych za Mikołajów i zbierała od nich różne części garderoby. Oczywiście wszystko w ramach pewnego eksperymentu. Lili sprawdzała, kto zgadnie, że nie ma na sobie ubrań. Każda osoba, która nie zauważyła, że modelka jest naga, musiała oddać jej jakąś część swojej garderoby.

Zobacz też: Polacy tworzą ozdoby dla Białego Domu

Całość zabawy Jen opublikowała na YouTube, gdzie zobaczyło ją już ponad 5 tys. osób. Można poczuć dzięki niej bożonarodzeniowy klimat, my jednak zadajemy sobie jedno pytanie. Jak udało się Lili nie zamarznąć?

d3q1wd0

Podziel się opinią

Share
d3q1wd0
d3q1wd0