Blisko ludziPrzyjaciółka wdała się w romans z jej ojcem. Zdradził ich jeden szczegół

Przyjaciółka wdała się w romans z jej ojcem. Zdradził ich jeden szczegół

Internautka odkryła romans koleżanki i ojca
Internautka odkryła romans koleżanki i ojca
Źródło zdjęć: © TikTok | autumn.ankerich
27.03.2022 14:01, aktualizacja: 28.03.2022 07:43

21-letnia użytkowniczka TikToka podzieliła się swą, dość zaskakującą, historią. Autumn odkryła bowiem, że jej bliska koleżanka... spotyka się z jej ojcem. Sprawa wydała się przez to, co internautka znalazła w samochodzie, którym wspólnie podróżowali.

Autumn Ankerich mieszka w Oklahomie. 21-latka od czasu do czasu decyduje się na publikowanie nagrań na TikToku. Niedawno podzieliła się dłuższą historią, która szybko stała się viralem w aplikacji. Wszystko wydało się podczas wspólnego wyjazdu.

Zamiast miłej wycieczki - wakacje z piekła rodem

Młoda kobieta wyznała, że z ojcem zawsze miała dość skomplikowaną relację.

- Kiedyś byłam "córeczką tatusia", ale kiedy stałam się starsza i mądrzejsza, rozdzieliliśmy się, ponieważ zdałam sobie sprawę, że nie jest normalny. Potem spędzaliśmy ze sobą tylko wakacje - wyznała w trakcie nagrania Autumn.

Na jeden z wakacyjnych wyjazdów 21-latka postanowiła ze sobą zabrać swoją przyjaciółkę. Nie sądziła, że sprawa przyjmie właśnie taki obrót.

Koleżanka i ojciec flirtowali ze sobą bez skrępowania

TikTokerka przyznała, że podczas wyjazdu panowała dziwna atmosfera. Zarówno koleżanka dziewczyny, jak i jej tata potrafili zaczepiać się w jednoznaczny sposób, nie przejmując się obecnością Autumn. W pewnym momencie sprawy poszły za daleko.

W pewnym momencie 21-latka zauważyła bowiem na podłodze samochodu zużyte opakowanie po... prezerwatywach. Po namyśle zdała sobie sprawę z tego, że nie istnieje inne wytłumaczenie. Tamtej nocy bowiem w pobliżu była tylko ona, jej ojciec oraz przyjaciółka. Autumn postanowiła zapytać koleżankę wprost. Ta początkowo mówiła tylko o pocałunkach, ale wkrótce wyśpiewała całą historię i przyznała się do wszystkiego.

- W tamtym czasie byłam w ciąży, dlatego nie imprezowałam z koleżanką. Ta stwierdziła, że właśnie z tego powodu postanowiła pójść na zabawę... z moim ojcem - dodała Autumn.

Następnego dnia kobiety miały poważną sprzeczkę. Koleżanka, która wdała się w romans z jej ojcem, zobaczyła później na plaży innych, co najmniej dwa razy od siebie starszych mężczyzn i opuściła Autumn. Więcej się nie spotkały.

Wyznanie szybko stało się niezwykle popularne na TikToku, którego pozostali użytkownicy zastanawiali się, jak mogli tak się zachować bliscy 21-latki.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także