Blisko ludziJej mąż zmarł. Musiała o tym poinformować jego kochankę

Jej mąż zmarł. Musiała o tym poinformować jego kochankę

Powiadomiła kochankę męża o tragedii.
Powiadomiła kochankę męża o tragedii.
Źródło zdjęć: © GETTY, tiktok
25.03.2022 12:53, aktualizacja: 25.03.2022 13:11

36-letnia Bridgette Davis opowiedziała na TikToku o swojej niezręcznej sytuacji. Po śmierci męża poinformowała jego kochankę o tragedii. Nie spodziewała się takiej odpowiedzi ze strony kobiety. Jej obserwatorzy są podzieleni w tej sprawie.

Wdowa wysłała do kochanki męża wiadomość, po której ta się załamała. Niezręczną sytuację kobieta opisała w mediach społecznościowych. Jej wideo obejrzało ponad półtora miliona osób. Wiele z nich zostawiło komentarz pod filmikiem i oceniło zachowanie obydwu pań.

Niezręczna sytuacja

Sytuacja dotyczy mieszkanki stanu Ohio w Stanach Zjednoczonych. Jej historię opisał zaś New York Post. Davis pochowała męża, z którym była 10 lat. Para doczekała się dwóch córeczek, które wspólnie wychowywali. Jak się jednak okazało, mężczyzna nie był wierny 36-latce.

Wdowa dowiedziała się, z kim spotykał się jej mąż i dzielił łóżko. Postanowiła, że poinformuje ją o tragicznych wydarzeniach. Korespondencję umieściła zaś w postaci zrzutów ekranu w swojej relacji na TikToku. Jak wynikało z rozmowy między paniami, kochanka jej męża bardzo przeżyła jego śmierć i dopytała, czy może odwiedzić jego grób. Doczekała krótkiej odpowiedzi: Nie.

Davis uznała, że nie chce mieć nic wspólnego z byłą kochanką swojego zmarłego męża. Odmowa udzielenia informacji co do miejsca pochówku, spotkała się jednak z niezrozumieniem obserwatorów profilu kobiety.

"Ona też straciła miłość"

Komentatorzy ocenili, że nie było uczciwe to, że najpierw poinformowała o śmierci człowieka, a później nie chciała powiedzieć, gdzie jest pochowany. "Albo bądź miła, albo nie brnij w to dalej" – skomentowali internauci. "Napisałaś wiadomość tylko po to, aby być złośliwą" – dodali inni. Jedna z osób napisała zaś, że kochanka jej męża również straciła bliską osobę i nie jest niczemu winna.

36-latka wyjaśniła wówczas, że kobieta wiedziała, że jej kochanek ma żonę i dzieci. Powiedziała też jej, że była dla niego wsparciem i pocieszeniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta