Blisko ludziPrzyjęła nazwisko męża. Nie do wiary jak się teraz nazywa

Przyjęła nazwisko męża. Nie do wiary jak się teraz nazywa

Przyjęła nazwisko męża. Ludzie nie dowierzają, jak się nazywa
Przyjęła nazwisko męża. Ludzie nie dowierzają, jak się nazywa
Źródło zdjęć: © Instagram | its_lilly_lille

01.03.2022 20:02, aktual.: 03.03.2022 19:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przyjmowanie nazwiska męża po ślubie dla wielu kobiet jest rzeczą oczywistą. Część pań jednak decyduje się na to, aby zostać przy swoim i unika tej zmiany. Wiele osób z otoczenia pewnej tiktokerki mocno się zdziwiło, gdy ta wyznała, że pożegnała się ze swoim panieńskim nazwiskiem.

Zmiana nazwiska przez Lilly spotkała się ze sporym zaskoczeniem i niedowierzaniem. Użytkownicy TikToka początkowo uważali, że kobieta robi sobie żarty. Wszystko przez to, że teraz łącznie jej imię i nazwisko brzmi dość dziwnie. Część obserwatorów przyznaje, że nie odważyłoby się na ten krok. Co jest nie tak z nazwiskiem męża Lilly?

Tiktokerka przyjęła nazwisko męża. W sieci zawrzało

Użytkowniczka popularnej aplikacji wyznała, jak się nazywa po ślubie. Część obserwatorów nie rozumie decyzji kobiety i z niedowierzaniem dopytuje się, czy nie są to zwykłe żarty. Nic bardziej mylnego!

Okazuje się bowiem, że wybranek serca Lilly, za którego kobieta wyszła już pięć lat temu, ma na nazwisko... Lillie. Wielu internautów rozpoczęło się dopytywać, czy w takim razie nie została przy swoim panieńskim nazwisku, ale kobieta odpowiedziała im bardzo zwięźle.

- Nie. Zmieniłam je po ślubie. Jestem Lilly Lillie - podkreśliła, odpowiadając niedowiarkom podczas jednego z nagrań zamieszczonych w popularnej aplikacji.

Zatem od pamiętnego dnia ślubu tiktokerka jest posiadaczką dość nietypowego pełnego imienia i nazwiska.

Nietypowe połączenie. Internauci nie kryją zaskoczenia

Czy w tak wyjątkowym przypadku Lilly zrobiła dobrze, decydując się na zmianę nazwiska? Wiele komentujących osób, choć nie dowierza w ten przypadek, zachwyca się niesamowitym połączeniem.

"Niesamowite! Bardzo mi się to podoba!";

"Dobrze wiedzieć, że to nie tylko ja. Bardzo się cieszę, że znalazłam kogoś w tej samej sytuacji! Nazywam się Morgan Morgan" - czytamy pod viralującym nagraniem na TikToku.

Jak widać, przypadek Lilly nie jest odosobniony. Wiele internautek po ślubie podzieliło jej los, kończąc z wyjątkowym imieniem i nazwiskiem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także