GwiazdyRadosław Majdan był z nimi, zanim spotkał Małgorzatę Rozenek. Oto jego związki

Radosław Majdan był z nimi, zanim spotkał Małgorzatę Rozenek. Oto jego związki

Pierwszą żoną Radosława Majdana była Sylwia Koperkiewicz
Pierwszą żoną Radosława Majdana była Sylwia Koperkiewicz
Źródło zdjęć: © East News | REPORTER, ROBERT STACHNIK
10.05.2022 12:23

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z polskich power couple. Wydaje się, że para, która w 2016 roku wzięła ślub, jest dla siebie stworzona, jednak zanim Radosław zbliżył się do Małgorzaty Rozenek miał na swoim koncie kilka poważnych relacji.

Radosław Majdan jest już od kilku lat w szczęśliwym związku z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Jak wygląda przeszłość byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej? Okazuje się, że jest naprawdę barwna.

Sylwia Koperkiewicz była pierwszą żoną Majdana. Rozstali się w zgodzie

Radosław Majdan w 1998 roku, dwa lata przed swoim debiutanckim meczem w reprezentacji, wziął ślub z modelką Sylwią Koperkiewicz. Para pobrała się w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Pierwsza wybranka Majdana znana była ze swojego tytułu Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Zajmowała się także projektowaniem mody, z czego żyje do dziś.

Po trzech wspólnych latach para postanowiła się rozwieść. Utrzymali jednak dobre relacje, a była żona Majdana postanowiła zachować jego nazwisko. - Zostawiłam je, bo wszystkie studia, które zrobiłam, zrobiłam na to nazwisko. Nie czuję potrzeby, żeby je zmieniać. Poza tym bardzo lubię Radosława - powiedziała dla Newserii.

Radosław i Sylwia Majdanowie rozwiedli się, jednak zachowali dobre relacje
Radosław i Sylwia Majdanowie rozwiedli się, jednak zachowali dobre relacje© East News | VIPHOTO

Radosław Majdan i Doda byli "polskimi Beckhamami"

Drugą miłością Majdana była Dorota Rabczewska, którą piłkarz zobaczył w programie "Bar". Zauroczyła go na tyle, że postanowił zdobyć do niej kontakt. Szybko między nimi zaiskrzyło i w marcu 2005 roku postanowili się pobrać. Doda i Majdan, nazywani "polskimi Beckhamami", byli jedną z najpopularniejszych i najgorętszych par w polskim show biznesie na początku lat 2000.

Radosław Majdan i Doda byli jednym z najbardziej barwnych związków początku lat 2000.
Radosław Majdan i Doda byli jednym z najbardziej barwnych związków początku lat 2000.© AKPA | Palicki

"Bardzo kocham mojego Radzia. Jest świetnym bramkarzem na boisku i ekstrastrzelcem w łóżku. Właśnie przyjechał do mnie na weekend. Tak się wybzykam, że aż będą mi skakać uszy" - mówiła Doda w wywiadzie dla "Faktu". Para chętnie dzieliła się z mediami swoimi planami dotyczącymi dzieci oraz tatuażami zrobionymi jako znak miłości. Niestety, uczucie nie przetrwało. W 2007 roku było głośno o kryzysie w ich związku, spowodowane rzekomą zdradą Majdana, którą Doda miała odkryć dzięki zamontowanemu w aucie podsłuchowi. Rozwiedli się w 2008 roku.

"Polska Angelina Jolie" opowiadała rewelacje o seksie z Majdanem. Nigdy ich nie potwierdził

Kolejną partnerką Radosława Majdana miała być Agnieszka Orzechowska, zwana "polską Angeliną Jolie". Kobieta, która zagrała kilka epizodycznych ról - m. in. w "Karierze Nikosia Dyzmy" czy serialu "Kobiety mafii", opowiedziała o swoim romansie ze znanym bramkarzem.

Radosław Majdan nie potwierdził informacji o związku z "polską Angeliną Jolie"
Radosław Majdan nie potwierdził informacji o związku z "polską Angeliną Jolie"© AKPA | Engelbecht

"Radek i ja jesteśmy parą. To bardzo świeża sprawa. Jest cudownie i liczę, że tak pozostanie" - mówiła w "Twoim imperium". Mówiła też o ich seksie w toalecie po koncercie, na który ją zaprosił. Sam Majdan jednak nigdy nie potwierdził, że on i Orzechowska byli parą. Informacje o rzekomym związku dementował jego menadżer.

Radosław Majdan spotykał się z Anną Prus. Związek nie przetrwał

W 2009 roku Radosław Majdan wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Jego partnerką w programie była Izabela Janachowska. Mimo że pojawiały się plotki o ich romansie, nigdy nie zostały one potwierdzone, a kolejną partnerką bramkarza była aktorka Anna Prus. Ich związek jednak również nie przetrwał, a według doniesień w mediach miały go zniszczyć problemy Prus z narkotykami.

Związek Anny Prus i Radosława Majdana nie przetrwał
Związek Anny Prus i Radosława Majdana nie przetrwał© AKPA | Gałązka

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to prawdziwa miłość? Spotykali się w sekrecie

W 2013 roku Radosław Majdan poznał Małgorzatę Rozenek. "Perfekcyjna pani domu" była wtedy już dwukrotnie zamężna - jej pierwszym mężem był Łukasz Bukaczewski, a drugim Jacek Rozenek, z którym doczekała się dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.

Majdanowie wspominają, że na początku związku starannie ukrywali się przed mediami. "Zaczęły się pojawiać spekulacje, czy coś nas łączy. Do Małgosi co chwilę ktoś dzwonił i pytał ze zdziwieniem, czy to prawda. Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażu. Dopiero tam na spokojnie wychodziła z auta" - mówił Majdan Plejadzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku© AKPA | AKPA

Ujawnili się dopiero po kilku miesiącach. W Boże Narodzenie w 2014 roku piłkarz oświadczył się swojej wybrance, a 10 września 2016 roku, w podwarszawskim Konstancinie, para wzięła ślub. W 2020 roku, dzięki procedurze in vitro, przyszedł na świat ich syn Henryk.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta