Trwa ładowanie...
d2qu4l7

Radosław Majdan wierzy w niewinność Bieniuka. Wyjaśnia, dlaczego

Sprawa Jarosława Bieniuka i Sylwii Sz. to jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich miesięcy. Piłkarz jest oskarżany o brutalny gwałt, do którego miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie. Radosław Majdan broni piłkarza, twierdząc, że jest niewinny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radosław Majdan wierzy w niewinność Jarosława Bieniuka
Radosław Majdan wierzy w niewinność Jarosława Bieniuka (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d2qu4l7

Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk

Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk znają się od lat. Łączy ich zarówno kariera piłkarska, jak i prywatna przyjaźń. W rozmowie z Wideoportalem Majdan wyjaśnia, dlaczego uważa, że Bieniuk jest niewinny.

- Pierwsze doniesienia medialne brzmiały bardzo nieprzyjemnie dla niego, ale już te późniejsze bardzo mocno to łagodziły - mówi. Były piłkarz przyznał, że Bieniuk jest bardzo spokojną osobą i nigdy nie zauważył u niego żadnych agresywnych zachowań.

d2qu4l7

Majdan wierzy w niewinność Bieniuka

- Nie wątpiłem w jego niewinność - przyznał Majdan. - Wydawało mi się, że ktoś, kto jest ojcem trójki dzieci, co jest bardzo odpowiedzialne, po tragedii, jaką przeżył w swoim życiu... bardzo mi się to wszystko nie sklejało. Do tego on jest człowiekiem bardzo pozytywnym, kompletnie pozbawionym agresji i co najważniejsze, nie widziałem nigdy momentu, w którym on by z premedytacją kogoś skrzywdził. To wszystko nie pasowało mi do niego.

d2qu4l7

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz.

Jak donosi "Super Express", według prokuratury doszło do stosunku seksualnego, ale nie do gwałtu. Prokuratura ustaliła również, że Bieniuk otrzymywał wcześniej od Sylwi Sz. zdjęcia i filmy erotyczne. W telefonie piłkarza miało być nagranie z nocy, kiedy miało dojść do gwałtu, ale nie widać na nim rzekomego krępowania Sylwii Sz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qu4l7

Podziel się opinią

Share

d2qu4l7

d2qu4l7
d2qu4l7