Blisko ludziRap Andrzeja Dudy podbija sieć. Nagranie skomentowała Kasia Nosowska

Rap Andrzeja Dudy podbija sieć. Nagranie skomentowała Kasia Nosowska

Rap Andrzeja Dudy podbija sieć. Nagranie skomentowała Kasia Nosowska
Anna Podlaska

11.05.2020 20:02, aktual.: 11.05.2020 20:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Nosowska, podobnie jak Andrzej Duda, wzięła udział w #Hot16Challenge2. Po tym jak artystka zobaczyła rap w wykonaniu prezydenta, udostępniła na Instagramie jego fragment z charakterystycznym podkładem muzycznym.

Hot16Challenge2 to wyzwanie, które polega na nagraniu własnego utworu muzycznego, w rapowej tonacji. Andrzej Duda nominowany przez Zeusa (raper i producent – przyp. red.) postanowił sprostać wyzwaniu i nagrał wideo, na którym śpiewa.

"Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły" – to najczęściej powtarzane zdanie podczas wykonania Dudy. Jak zinterpretowali słuchacze rapu prezydenta, odnosi się tutaj do walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu, pracowników służb medycznych. Ten werset wyraźnie spodobał się również wokalistce Kasi Nosowskiej. Wykorzystała go w swoim wpisie na Instagramie.

Rap w wykonaniu prezydenta Andrzeja Dudy

Urzędujący prezydent śpiewa na nagraniu na You Tube: "Ciepły wieczór, bez ciemności, trawa, spokój, my i wy, my i wy, my to oni, oni my. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem, chwała im. Wszyscy razem, chwała. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem, chwała im. Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem, chwała im”.

Prezydent Andrzej Duda wraz z opublikowaniem własnego utworu nominował do tego samego m.in. Marylę Rodowicz i premiera Mateusza Morawieckiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)