Blisko ludziMatylda Damięcka opublikowała grafikę. Zainspirowała się rapem prezydenta Andrzeja Dudy

Matylda Damięcka opublikowała grafikę. Zainspirowała się rapem prezydenta Andrzeja Dudy

Matylda Damięcka opublikowała grafikę. Zainspirowała się rapem prezydenta Andrzeja Dudy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska
11.05.2020 19:04, aktualizacja: 11.05.2020 19:33

Matylda Damięcka udostępniła na swoim profilu na Instagramie grafikę, którą stworzyła po wysłuchaniu rapującego Andrzeja Dudy. Internauci stwierdzili, że świetnie zinterpretowała tekst piosenki urzędującego prezydenta.

"Nominację od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie" - napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze i opublikował nagranie. "To jest maj, nie pachnie Saska Kępa, może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa" – rapuje na wideo prezydent. Matylda Damięcka w odniesieniu do tego wersetu napisała na swojej grafice: "To jest maj, pachniała Saskiej Kępą". I podpisała: "Dudi rapsy".

"Dobra interpretacja" – ocenili internauci grafikę Matyldy Damięckiej, która na Instagramie publikuje głównie minimalistyczne rysunki, które trafnie komentują rzeczywistość.

Andrzej Duda nagrał #Hot16Challenge2

Hot16challenge to wyzwanie, które polega na nagraniu w ciągu 72 godzin swojego własnego utworu. Aktualna odsłona konkursu ma na celu nie tylko tworzenie muzyki, ale również walkę z pandemią koronawirusa. Zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Prezydent Andrzej Duda wraz z opublikowaniem własnego utworu nominował do tego samego m.in. Marylę Rodowicz i premiera Mateusza Morawieckiego. Internauci już czekają na ich aranżacje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta