Trwa ładowanie...
d1mzikb

Ratownicy wzruszeni postawą mieszkańców. "Jesteście niesamowici"

W obliczu pandemii koronawirusa personel medyczny w całym kraju pracuje w ekstremalnie trudnych warunkach. Polacy doceniają ich trud i starają się wspierać. Ratownicy są wdzięczni za każdą pomoc i gest solidarności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ratownicy medyczni cieszą się ze wsparcia Polaków
Ratownicy medyczni cieszą się ze wsparcia Polaków (East News)
d1mzikb

Personel medyczny niewątpliwie należy do grupy ludzi, którzy w obecnej sytuacji mają bardzo dużo pracy. Pielęgniarki, lekarze, medycy, pracują ponad siły i co najgorsze nie mają wystarczającej ilości środków ochrony osobistej czy sprzętu niezbędnego do ratowania ludzkich żyć.

Gdy sytuacja zaczęła się pogarszać wielu Polaków postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i wspierać polskie szpitale. Niektórzy szyją maseczki, jak np. 96-lenia Pani Janina, o której pisaliśmy TUTAJ, niektórzy dostarczają medykom ciepłe posiłki, a jeszcze inni wspierają ich dobrym słowem.

d1mzikb

Jak się okazuje dla ratowników każdy gest ma ogromne znaczenie. "Jesteście niesamowici i należą się Wam ogromne podziękowania. Za wszystkie wyrazy uznania i sympatii dla nas. (...) Te wszystkie wiadomości na messengerze, ten widok z karetki kiedy jedziemy do zdarzenia, a Wy pokazujecie nam kciuki do góry i bijecie brawo. Niesamowite! To dzięki Wam i Waszym gestom mamy siłę do działania" - stwierdzili ratownicy z Pogotowia Ratunkowego im. Siegfrieda Greinera w Skawinie.

Zapewne nie tylko ratownicy ze Skawiny czują się docenieni i zmotywowani widząc wsparcie mieszkańców. W końcu obecnie nawet mały gest ma wielkie znacznie.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1mzikb

Podziel się opinią

Share

d1mzikb

d1mzikb