Trwa ładowanie...

Reebok Freestyle Hi - kultowy model obuwia sportowego

Chociaż moda się zmienia, niektóre trendy zyskały status ponadczasowych. Idealnym przykładem jest obuwie Reebok Freestyle Hi, które cieszyło się ogromną popularnością w dekadzie lat 80., a obecnie również święci triumfy w modzie na co dzień.

Share
Reebok Freestyle Hi - kultowy model obuwia sportowego
Źródło: Materiał prasowy
d44mge5

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy na fali popularności zdrowego stylu życia i aerobiku, aktywne kobiety szukały dla siebie wymarzonego modelu sportowego obuwia, w którym mogłyby pojawiać się na salach treningowych. Z myślą o nich, marka Reebok stworzyła model Freestyle Hi, który w już w momencie swojej premiery na rynku obuwniczym stał się prawdziwym hitem. Od tamtej pory, modne buty noszone są równie chętnie na ulicach i stały się podstawowym elementem codziennych stylizacji.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

Podobnie jak w zeszłym sezonie, kultowe sneakersy promują ambasadorki modelu Reebok Freestyle Hi– polskie modelki Ola Kowal oraz Kamila Szczawińska - kobiety, które na co dzień prowadzą aktywny styl życia. W najnowszej kolekcji znajdziemy odświeżone wersje modelu 5411, uwielbianego kiedyś przez takie gwiazdy jak Cindy Crawford, Paula Abdul czy Cybil Sheperd. Obuwie z najnowszego sezonu będzie dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: różowej, fioletowej, zielonej oraz żółtej.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

[ **

Kamila Szczawińska w nowej roli** ](http://kobieta.wp.pl/kamila-szczawinska-w-nowej-roli-5982721180705409a)

d44mge5

Podziel się opinią

Share
d44mge5
d44mge5
Strona Główna WP