GwiazdyRobert Biedroń na tandemie z wiceprezydent Słupska. "Z takimi ludźmi startujmy w świat"

Robert Biedroń na tandemie z wiceprezydent Słupska. "Z takimi ludźmi startujmy w świat"

Robert Biedroń na tandemie z wiceprezydent Słupska. "Z takimi ludźmi startujmy w świat"
Źródło zdjęć: © Forum
07.08.2018 17:42, aktualizacja: 08.08.2018 16:51

Robert Biedroń podzielił się na swoim koncie na Instagramie zabawnym zdjęciem. Prezydent Słupska pozuje z wiceprezydent Krystyną Danilecką-Wojewódzką na tandemie. "Tak trzymać. Z takimi ludźmi startujmy w świat" – piszą zachwyceni internauci.

Robert Biedroń od niespełna 4 lat zmienia Słupsk. Prezydent zachęcał już m.in.: do segregowania śmieci, sadzenia drzew czy rezygnacji z jazdy samochodem. Sam polityk daje dobry przykład i na co dzień porusza się po mieście na rowerze. Na swoim koncie na Instagramie zamieścił nawet zabawne zdjęcie na którym zobaczyć można włodarzy miasta – Biedronia oraz wiceprezydent Krystynę Danilecką - Wojewódzką, jadących razem na tandemie.

Internauci pozytywnie ocenili post Biedronia i podkreślili w komentarzach, że zachowanie prezydenta jest godne naśladowania. Uwagę użytkowników Instagrama przykuła również stylizacja wiceprezydent, a szczególnie jej stylowe buty. "Śliczne buty" – napisała jedna z internautek. "Szyk, klasa i poczucie humoru. Tak trzymać. Z takimi ludźmi startujmy w świat" – dodała inna.

Źródło artykułu:WP Kobieta