GwiazdyRobert DeNiro ma szóstkę dzieci z trzema kobietami. Wszystkie łączy jedna rzecz

Robert DeNiro ma szóstkę dzieci z trzema kobietami. Wszystkie łączy jedna rzecz

Robert De Niro ma szóstkę dzieci z trzema kobietami
Robert De Niro ma szóstkę dzieci z trzema kobietami

12.08.2021 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert De Niro jest jednym z najwybitniejszych żyjących aktorów. Widzowie pokochali go za role w "Ojcu Chrzestnym" czy "Taksówkarzu". Niewiele osób wie jednak, jak skomplikowane jest życie prywatne utalentowanego Amerykanina. Aktor ma aż szóstkę dzieci. Wszystkie z nich miały czarnoskóre matki.

De Niro po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu z Diahne Abbott w 1976 roku. Para poznała się na planie "Taksówkarza". W tym samym roku aktorzy zostali rodzicami – 9 listopada 1976 roku na świat przyszedł ich syn Raphael. Robert adoptował również córkę Diahne – Drenę.

Co robią dzieci Roberta De Niro?

Pierwszy syn De Niro w dzieciństwie zagrał w kilku filmach. Jednak ostatecznie nie wybrał kariery aktorskiej. Z powodzeniem pracuje w branży nieruchomości. Ze znanym ojcem prowadzi natomiast luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel w Tribece. Mężczyzna doczekał się trójki dzieci.

De Niro i Abbott rozwiedli się w 1988 roku. Wtedy też hollywoodzki gwiazdor związał się z modelką Toukie Smith. Na rok przed rozstaniem (w 1995 roku) para zdecydowała się na skorzystanie z usług surogatki. Zostali rodzicami dwóch chłopców: Juliana Henry’ego i Aarona Kendricka. Młodzi mężczyźni konsekwentnie trzymają się z dala od show-biznesu. Nie mają nawet publicznych kont w mediach społecznościowych.

Kolejną żoną Roberta De Niro była aktorka i filantropka Grace Hightower. Ich małżeństwo, mimo licznych wzlotów i upadków, przetrwało 20 lat, a jego owocem jest dwójka dzieci: urodzony w 1998 roku syn Elliot oraz córka Helen Grace, która przyszła na świat w 2011 roku dzięki surogatce. Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że jego najnowszy syn jest w spektrum autyzmu.

Jakim ojcem jest Robert De Niro?

- Są wspaniałe chwile i chwile smutku. Czasami jesteś ostatnią osobą, z którą dzieci chcą mieć do czynienia. Na przykład gdy stają się coraz starsze i nie chcą trzymać cię pod szkołą za rękę ani całować na pożegnanie – mówił w rozmowie z "People".

Wszystkie partnerki DeNiro były czarnoskóre, dlatego aktor angażuje się w ruch Black Lives Matter. W czerwcu 2020 roku w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon" opowiedział o swoich doświadczeniach. Przyznał, że od lat obserwuje, jak zmienia się społeczeństwo, jednocześnie zauważając, że Ameryka nadal ma problemy z tolerancją.

- Moje dzieci są w połowie czarne. Muszę mówić im rzeczy, o których inni rodzice nigdy by nie pomyśleli. Na przykład: "Trzymaj ręce na kierownicy, kiedy jesteś zatrzymywany przez policjanta. Nie wykonuj gwałtownych ruchów, nigdy nie kładź rąk niżej. Nie rób tego nigdy, rozumiesz?".

De Niro opowiada się za zmianami w amerykańskiej policji. Twierdzi, że policjanci, którzy nie starają się chronić każdego obywatela, bez względu na kolor skóry, powinni odejść z zawodu. Hollywoodzki aktor zdaje sobie sprawę, że przez rozwody i rozstania nigdy nie był idealnym ojcem. Robi jednak wszystko, by wobec swoich dzieci być jak najbardziej troskliwym, delikatnym i wyrozumiałym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)