Blisko ludziRodzice tego malucha tak bardzo kochają dyskonty, że dali dziecku imię na cześć ich twórcy

Rodzice tego malucha tak bardzo kochają dyskonty, że dali dziecku imię na cześć ich twórcy

Rodzice tego malucha tak bardzo kochają dyskonty, że dali dziecku imię na cześć ich twórcy
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Paulina Brzozowska
23.08.2017 11:40, aktualizacja: 23.08.2017 12:18

Dosłownie kilkanaście godzin temu opublikowałam tekst, w którym przedstawiałam najbardziej nietypowe imiona nadane dzieciom w Polsce. Poruszałam tam wątek rodziców z Ustronia, którzy nazwali swoje bliźniaki Trimurti i Drunvalo. I myślałam, że nikt ich długo nie przebije. A jednak pewien niemowlak z Zawiercia kazał mi zmienić zdanie.

Maluch przyszedł na świat 22 sierpnia, o czym poinformował Szpital Powiatowy w Zawierciu, który na swoim Facebookowym profilu opublikował zdjęcia noworodków. I wydawać by się mogło, że to maleństwo takie jakie wszystkie, gdyby nie fakt, że rodzice nazwali go Jeronimo Martin.

Tylko jedna literka dzieli go od tego, żeby zamiast imienia nosić pełną nazwę portugalskiej spółki, która jest właścicielem sieci najpopularniejszych polskich dyskontów, czyli Biedronki. Mowa oczywiście o Jeronimo Martins.

Czyżby rodzice byli wielbicielami zakupów w wyjątkowo dobrej cenie? Pomijając już kwestię imienia, najważniejsze jest oczywiście, że maluch urodził się zdrowy, a rodzice są szczęśliwi.

Ciekawe tylko, co powie mały Jeronimo, kiedy dowie się, że cała Polska usłyszała o nim już w kilka godzin po narodzinach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (200)
Zobacz także