Trwa ładowanie...

Rodzinny dramat u Alice Evans i Ioana Gruffudda. Poruszające wpisy na Instagramie

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, że Ioan Gruffudd odchodzi od żony - Alice Evans. Teraz okazuje się, że aktor złożył pozew o rozwód, a gdy ich kilkuletnia córka dowiedziała się o rozstaniu rodziców, doznała szoku i wybiegła z domu z krzykiem. Natomiast Alice po publikacji emocjonujących postów na Instagramie, boi się o swoje bezpieczeństwo. Dramat rodzinny trwa.
Share
Alice Evans and Ioan Gruffudd
Alice Evans and Ioan GruffuddŹródło: Getty Images
d4j951l

Alice Evans nazywa Ioan Gruffudd "g..", a szok, w jakim była, gdy dowiedziała się o rozwodzie, porównała do śmierci lub samobójstwa. Aktorka ujawnia też, że ​​ich córka uciekła z domu krzykiem, kiedy usłyszała wiadomość o rozstaniu rodziców.

Zobacz także: #wszechmocne. Wege Siostry sery z nerkowców robiły w kuchni u mamy. Teraz sprzedają je w marketach

Dramat w rodzinie Alice i Ioana

Niedawno aktorka, napisała na Instagramie, że jej siedmioletnia córka Elsie została zdruzgotana wiadomością o rozwodzie rodziców. Napisała też, że ​​boi się, jak na upublicznione przez nią wiadomości i posty zareaguje Ioan. Alice stwierdziła również, że ​​nie wiedziała, że ​​Ioan złożył pozew o rozwód.

d4j951l

W styczniu Alice w poście na Twitterze oskarżyła aktora o "torturowanie psychiczne". W lutym potwierdziła, że ​​rozmawiają z mężem o "separacji prawnej", twierdząc, że "nadal są przyjaciółmi" .

Jeszcze w ubiegłym miesiącu aktor miał na palcu obrączkę, jednak jak się okazuje, kilka dni temu złożył pozew o rozwód.

Emocjonalna reakcja Alice

W związku z zaistniałą sytuacją żona Ioana Gruffudda Alice Evans, napisała poruszające posty na Instagramie. Kilka godzin po tym, jak się dowiedziała, że Ioan założył sprawę o rozwód.

d4j951l

- Nie mogę spać. Boję się tego, co przyniesie jutro. Och, nie martw się, w pełni zdaję sobie sprawę, jak żałośnie to brzmi. - napisała Alice. - Wiem, że będzie zły. (Zawsze jest zły - urodził się zły). Ale widzisz, myślę, że cały ten pomysł na zachowanie prywatności twojego życia jest .... To prowadzi do znęcania się nad dziećmi. I przemocy w rodzinie - pisała dalej.

- Nie mogłam uwierzyć, ile osób mówiło mi, żebym to przyjęła "z godnością". Co to jest godność? Myślę, że "godność" to sposób na ukrycie własnej krzywdy. Myślę, że godność to sposób, w jaki inni mówią nam, żebyśmy się zamknęli, ponieważ ONI nie chcą myśleć o naszym zranieniu - kontynuowała we wpisie Alice.

Zobacz także: Przemoc ekonomiczna. "Każda kobieta powinna myśleć o sobie"

Gwiazda następnie stwierdziła, że ​​jej najmłodsze dziecko uciekło z krzykiem "nie", gdy poinformowała ją o rozwodzie.

d4j951l

- ...kiedy moja siedmiolatka wróciła do domu i uprzejmie, prawie żartobliwie, pokazałam jej artykuł, w którym było napisane, że jej tatuś złożył pozew o rozwód z mamą w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. On nam nic nie powiedział, a ona uciekła z domu, krzycząc "nie"! - wyznała aktorka.

Alice porównała złamane serce po rozstaniu z mężem do samobójstwa lub śmierci. I dodała:

- Więc przepraszam, ale p... twój dyskomfort z powodu mojego braku godności. P... tanie żarty o tym, że "ona nie wiedziała!" - zakończyła emocjonujący wpis Alice.

Ioan i Alice wzięli ślub w 2007 roku. Mają dwie córki: Ellę (11 lat) i 7-letnią Elsie.

Demograficzny problem w Polsce. Jak rząd chce to zmienieć?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4j951l

Podziel się opinią

Share
d4j951l
d4j951l