ycipk-2f63dd

Roksana Węgiel zaczynała od śpiewu w kościele. Nie wstydzi się tego

Roksana Węgiel, zanim została wielką gwiazdą, śpiewała piosenki w kościele. Wokalistka ma nawet na koncie kilka konkursów religijnych. Z perspektywy czasu wspomina je bardzo dobrze. Nie wstydzi się swojej wiary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ma 14 lat
Roksana Węgiel ma 14 lat (ONS.pl)
ycipk-2f63dd

Roksana Węgiel ma 14 lat. Młoda wokalistka zdobyła popularność dzięki wygranej w telewizyjnym show The Voice Kids emitowanym w TVP2. Największym jej sukcesem była jednak wygrana w 16. Konkursie Eurowizji Dla Dzieci. Teledysk do jej piosenki "Anyone I Want to Be" po trzech tygodniach od premiery odtworzony był ponad 2 miliony razy.

Roksana Węgiel brała udział w konkursach religijnych

ycipk-2f63dd

14-latka jest zapracowaną gwiazdą. Koncerty, kampanie reklamowe i programy telewizyjne zajmują dużą część jej czasu. W rozmowie z portalem Plejada Węgiel opowiedziała o początkach swojej kariery. Zanim wokalistka zaczęła wykonywać swoje utwory, bardzo często śpiewała pieśni kościelne. Brała nawet udział w konkursach religijnych. Wiele utworów, które można usłyszeć podczas mszy świętej, 14-latka uważa za bardzo ładne.

Roksana Węgiel o początkach kariery

"Teraz głównie wykonuję swoje piosenki, ale bardzo dobrze wspominam ten czas. To jest zupełnie inny klimat, jeżeli chodzi o muzykę. Można się trochę wyciszyć i skupić" - powiedziała Plejadzie. 14-latka do tej pory chodzi do kościoła, gdzie razem z innymi wiernymi głośno śpiewa ulubione pieśni.

ycipk-2f63dd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2f63dd

ycipk-2f63dd
ycipk-2f63dd