GwiazdyRomanse w TVP. Cichopek i Kurzajewski nie są pierwsi

Romanse w TVP. Cichopek i Kurzajewski nie są pierwsi

Nie tylko między Cichopek i Kurzajewskim zaiskrzyło w TVP
Nie tylko między Cichopek i Kurzajewskim zaiskrzyło w TVP
Źródło zdjęć: © East News | Tadeusz Wypych/REPORTER

11.10.2022 11:26, aktual.: 11.10.2022 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kiedy ogłosili, że są parą, pojawili się na świeczniku. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka dni temu opowiedzieli o swoim związku. Prowadzący program "Pytanie na śniadanie" poznali się w TVP. Ich relacja nie jest jednak jedyną, która rozpoczęła się w redakcji na Woronicza.

Nie milkną echa po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą. Wcześniej znaliśmy ich jako współprowadzących "Pytanie na śniadanie". Praca w Telewizji Polskiej szybko przerodziła się w związek. Par, które poznały się w TVP jest jednak więcej.

Joanna i Jacek Kurscy

Praca, która jest pasją, zbliża do siebie ludzi. Tak było i w przypadku tych par. Poznali się, wykonując służbowe obowiązki. Później, po wyjściu z pracy, kontynuowali relację, ale już na zupełnie innej płaszczyźnie.

Zdecydowanie najpopularniejszą parą, której uczucie zrodziło się podczas pracy w Telewizji Polskiej, tworzą Joanna i Jacek Kurscy. Joanna Kurska z TVP związana jest od lat. Pierwszy raz pojawiła się tam w 2007 roku. Po latach pracy w innych redakcjach, na Woronicza ponownie wróciła w 2016 roku. Miała być dyrektorką biura koordynacji programowej. Zrezygnowała, ze względu na łączące ją relacje z ówczesnym prezesem, Jackiem Kurskim, który rok wcześniej rozwiódł się z żoną. W 2018 roku wzięli ślub cywilny. Dwa lata później, kiedy sąd kościelny stwierdził nieważność ich poprzednich małżeństw, przysięgli sobie miłość przed ołtarzem.

Kurscy poznali się w TVP
Kurscy poznali się w TVP© AKPA | AKPA

Adrianna Niecko i Sławomir Siezieniewski

Adrianna Niecko i Sławomir Siezieniewski także poznali się w Telewizji Polskiej. Ona pracowała w "Telexpressie", on w "Wiadomościach". Na początku pracowali w gdańskim oddziale TVP. To tam wpadli na siebie po raz pierwszy. Zaiskrzyło jednak dopiero wtedy, kiedy trafili razem do Warszawy. Później mówiono o nich, że są najpiękniejszą parą telewizji. Ich miłosna relacja trwała pięć lat.

Adrianna Niecko i Sławomir Siezieniewski
Adrianna Niecko i Sławomir Siezieniewski© AKPA

Marta Grzywacz i Bogusław Bagsik

Marta Grzywacz w Telewizji Polskiej prowadziła program "Kawa czy herbata?" i główne wydanie "Wiadomości". Nie sądziła, że jeden z wywiadów, który przeprowadzi, zmieni jej życie. W 2000 roku rozmawiała z założycielem spółki Art-B, Bogusławem Bagsikiem. Zakochała się. Owocem ich miłości była córka Sonia. Dziennikarka poniosła konsekwencje romansu. Jak opowiadała po latach, któregoś dnia nie znalazła swojego nazwiska na grafiku dyżurów.

Marta Grzywacz i Bogusław Bagsik
Marta Grzywacz i Bogusław Bagsik© AKPA, Facebook

Ich uczucie zrodziło się w TVP

Karolina i Ania kilka lat temu brały udział w programie "Hit Hit Hurra!". Poznały się podczas nagrań i bardzo szybko zakochały się w sobie. Rok temu opowiedziały o tym, jak potoczyła się ich relacja. Jak się okazuje, kobiety tworzą szczęśliwą rodzinę. "Tak się spotykałyśmy i udawałyśmy, że jesteśmy przyjaciółkami (…). Każda z nas wiedziała, że kocha tą drugą, ale cały czas trwałyśmy w tej przyjaźni, bo bałyśmy się reakcji drugiej strony " - powiedziała wówczas Karolina. W końcu postanowiły, że chcą być razem. Wzięły ślub humanistyczny i zdecydowały się na metodę in vitro. Są szczęśliwie zakochane i wychowują swoją córkę Blankę.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także