Rusza "To jest HIT?!" - modowo-urodowy program Aleksandry Hangel

Rusza "To jest HIT?!" - modowo-urodowy program Aleksandry Hangel

Rusza nowy program Aleksandry Hangel
Rusza nowy program Aleksandry Hangel
Źródło zdjęć: © WP
Aleksandra Hangel
11.01.2023 15:24, aktualizacja: 11.01.2023 17:45

Ruszamy z modowo-urodowym programem "To jest HIT?!", którego autorką i prowadzącą jest Aleksandra Hangel. - Od siedmiu lat jestem związana z mediami dla kobiet, a w swojej pracy od zawsze znaczną część uwagi poświęcałam modzie i urodzie - mówi Ola.

Naszym największym błogosławieństwem i przekleństwem zarazem jest to, że żyjemy w świecie, w którym w sieci można znaleźć wszystko, zawsze i wszędzie. Codziennie dowiadujemy się o nowych sposobach, patentach i trikach, a gros z nich to zwykła ściema, która często kończy się katastrofą na twarzy czy włosach.

Sama byłam w takiej sytuacji, gdy postanowiłam przetestować makijażowy trik z TikToka tuż przed ważną imprezą. Co mnie podkusiło?! Instrukcja była niby prosta, a wszystko miało wyglądać pięknie. Na czym polegał trik? W skrócie — chodziło o to, by nałożyć podkład, kremowy róż oraz bronzer o takiej samej formule, zaaplikować korektor, a dopiero na końcu rozetrzeć wszystko pędzlem kabuki spryskanym mgiełką zmiękczającą. Voila! Tyle tylko, że z obiecanego efektu lekko wymodelowanej, nieskazitelnej cery nic nie wyszło.

A przecież triki mają w sobie moc i znaczą często więcej, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Czasami to godzina zaoszczędzona na układaniu włosów, pół na makijażu, 20 minut na pielęgnacji. Brzmi obiecująco, prawda?

Dlatego liczę, że program, który dla was stworzyłyśmy, pozwoli zaoszczędzić czas, który możecie wykorzystać na coś, czego waga jest niepodważalna — relacje, w tym tę z samą sobą. Jeśli jesteście gotowe, zapraszam was do obejrzenia pierwszego odcinka, w którym na tapet biorę - jako świeżo upieczona włosomaniaczka - włosy i układanie ich za pomocą akcesorium, które jeszcze do niedawna było wyśmiewane, a dziś podbija świat. A kiedy zakończycie już ten kilkuminutowy seans, koniecznie zjedźcie niżej, by zobaczyć spot promujący nową odsłonę serwisu WP Kobieta. Hasłem tej zmiany jest #autentyczność.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta