Trwa ładowanie...

Rzeczy, które powinny zniknąć z twojej szafy

Jeśli marzysz o nowej garderobie, a jedyną przeszkodą jaka stoi temu na przeszkodzie jest ograniczona przestrzeń, to znak, że przyszedł czas na porządki. Tak, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wcale taka łatwa sprawa, ale może z pomocą naszego krótkiego przewodnika, uda wam się dokonać tej małej rewolucji.

Share
Rzeczy, które powinny zniknąć z twojej szafy
Źródło: Eastnews
d2yo1i5

Jeśli marzysz o nowej garderobie, a jedyną przeszkodą jaka stoi temu na przeszkodzie jest ograniczona przestrzeń, to znak, że przyszedł czas na porządki. Tak, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wcale tak łatwa sprawa i do tego bolesna, ale może z pomocą naszego krótkiego przewodnika, uda wam się dokonać tej małej rewolucji.

#Zniszczone ubrania

Nowy sezon to nie czas na sentymenty! Dlatego też należy pozbyć się starych, zniszczonych ubrań, które tylko zawalają naszą garderobę. Tłumaczenie, że będziemy w nich spać lub też chodzić po domu także odpada.

#Zapomniane ubrania

Znalazłaś sukienkę z metką, a w tych spodniach nie chodziłaś już od roku? To znak, że nie założysz tych rzeczy już nigdy. Nowe rzeczy możesz sprzedać na aukcji internetowej lub zamienić się z koleżanką. Inne.. no cóż, po prostu wyrzucić.

d2yo1i5

#Zły rozmiar

Za małe, za duże.... Szafa to nie miejsce na rzeczy na później. Za duże ubrania optycznie cię poszerzą i podkreślą tylko niedoskonałości twojej figury. Za małe sprawią, że będziesz czuła się niekomfortowo.

#Zachcianki

Ile razy zdarzyło się, że kupiłaś coś, bo była promocja, koleżanka cię namówiła, bo sama chciałaby coś takiego mieć, lub widziałaś daną rzecz w gazecie na długonogiej modelce? Zdarza się każdemu! Rada? Pozbądź się tego. A jeśli złapie cię chwila zawahania, pomyśl o nowych ubraniach, na które właśnie szykujesz miejsce w swojej garderobie.

#Trendy

Magazyny o modzie, portale internetowe co sezon zalewają nas nowymi propozycjami. Należy pamiętać, ślepe podążanie za trendami jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Ubrania zawsze należy dopasować do swoje sylwetki, koloru włosów i stylu życia, jaki się prowadzi.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2yo1i5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yo1i5
d2yo1i5