Trwa ładowanie...
04-04-2016 10:36

Rzucili studia i zaczęli pracę w modelingu

Modelka karierę rozpoczęła dopiero w wieku 20 lat.

Share
dr5agnq

Marta Dyks i Adam Kaszewski to jedni z bardziej rozchwytywanych modeli z Polski. Choć to rzadkość, karierę w świecie modelingu zaczęli dopiero w wieku 20 lat. Oboje zgodnie twierdzą, że praca w modelingu to prawdziwa szkoła życia. On studiował rolnictwo, ona filozofię i polonistykę. Zrezygnowali z nauki, by oddać się pracy na wybiegach. O kulisach pracy modeli, życiu prywatnym, związkach i... przyjaźni z Paris Hilton opowiedzieli w #dziejesiesienazywo.

- Przerwałem studia, skupiłem się bardziej na pracy. Moje doświadczenie jest znacznie większe niż gdybym ten czas poświęcił na nauce. Podróżowałem do wielu miejsc, poznawałem nowych ludzi - mówi Kaszewski.

Jak dodaje Dyks: "Dzięki swojej pracy mamy doświadczenie zarówno w zakresie prawa jak i finansów. Musimy ogarniać swoje życie, swój budżet. Nikt oprócz nas o to nie zadba".

Dzięki zagranicznym wyjazdom Kaszewski poznał wiele gwiazd, m.in. Leonardo DiCaprio i Paris Hilton. Z prawnuczką założyciela sieci hoteli Hilton Polak utrzymywał kontakt tak długo, jak długo mieszkał w Nowym Jorku.

zk

dr5agnq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr5agnq
dr5agnq