Trwa ładowanie...
d2bi2xq
Rzucili studia i zaczęli pracę w modelingu
Ludzie

Rzucili studia i zaczęli pracę w modelingu

Modelka karierę rozpoczęła dopiero w wieku 20 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2bi2xq

Marta Dyks i Adam Kaszewski to jedni z bardziej rozchwytywanych modeli z Polski. Choć to rzadkość, karierę w świecie modelingu zaczęli dopiero w wieku 20 lat. Oboje zgodnie twierdzą, że praca w modelingu to prawdziwa szkoła życia. On studiował rolnictwo, ona filozofię i polonistykę. Zrezygnowali z nauki, by oddać się pracy na wybiegach. O kulisach pracy modeli, życiu prywatnym, związkach i... przyjaźni z Paris Hilton opowiedzieli w #dziejesiesienazywo.

- Przerwałem studia, skupiłem się bardziej na pracy. Moje doświadczenie jest znacznie większe niż gdybym ten czas poświęcił na nauce. Podróżowałem do wielu miejsc, poznawałem nowych ludzi - mówi Kaszewski.

d2bi2xq

Jak dodaje Dyks: "Dzięki swojej pracy mamy doświadczenie zarówno w zakresie prawa jak i finansów. Musimy ogarniać swoje życie, swój budżet. Nikt oprócz nas o to nie zadba".

Dzięki zagranicznym wyjazdom Kaszewski poznał wiele gwiazd, m.in. Leonardo DiCaprio i Paris Hilton. Z prawnuczką założyciela sieci hoteli Hilton Polak utrzymywał kontakt tak długo, jak długo mieszkał w Nowym Jorku.

zk

d2bi2xq

Podziel się opinią

Share

d2bi2xq

d2bi2xq