GwiazdyRzucili studia i zaczęli pracę w modelingu

Rzucili studia i zaczęli pracę w modelingu

04.04.2016 10:36, aktual.: 04.04.2016 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modelka karierę rozpoczęła dopiero w wieku 20 lat.

Marta Dyks i Adam Kaszewski to jedni z bardziej rozchwytywanych modeli z Polski. Choć to rzadkość, karierę w świecie modelingu zaczęli dopiero w wieku 20 lat. Oboje zgodnie twierdzą, że praca w modelingu to prawdziwa szkoła życia. On studiował rolnictwo, ona filozofię i polonistykę. Zrezygnowali z nauki, by oddać się pracy na wybiegach. O kulisach pracy modeli, życiu prywatnym, związkach i... przyjaźni z Paris Hilton opowiedzieli w #dziejesiesienazywo.

- Przerwałem studia, skupiłem się bardziej na pracy. Moje doświadczenie jest znacznie większe niż gdybym ten czas poświęcił na nauce. Podróżowałem do wielu miejsc, poznawałem nowych ludzi - mówi Kaszewski.

Jak dodaje Dyks: "Dzięki swojej pracy mamy doświadczenie zarówno w zakresie prawa jak i finansów. Musimy ogarniać swoje życie, swój budżet. Nikt oprócz nas o to nie zadba".

Dzięki zagranicznym wyjazdom Kaszewski poznał wiele gwiazd, m.in. Leonardo DiCaprio i Paris Hilton. Z prawnuczką założyciela sieci hoteli Hilton Polak utrzymywał kontakt tak długo, jak długo mieszkał w Nowym Jorku.

zk

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także