Sablewska miała ją odmłodzić. Reakcja rodziny mówi wszystko

Sablewska miała ją odmłodzić. Reakcja rodziny mówi wszystko

Reakcja bliskich na metamorfozę Ani
Reakcja bliskich na metamorfozę Ani
Źródło zdjęć: © Screen z programu Polsat Cafe
12.04.2024 07:52, aktualizacja: 12.04.2024 09:13

Maja Sablewska powróciła z programem "10 lat młodsza w 10 dni". Jedną z uczestniczek najnowszej edycji była 44-letnia Ania. Jej metamorfoza nie za bardzo przypadła do gustu internautom, jednak zachwyciła rodzinę i samą kobietę. Tu reakcja była nie do podrobienia. "To jest szaleństwo, które absolutnie mi pasuje" - mówiła bohaterka programu.

Choć program Mai Sablewskiej "10 lat młodsza w 10 dni" wywołał sporo kontrowersji w związku z przeprowadzonymi przez nią metamorfozami, stylistka powróciła właśnie z najnowszą edycją. Jedną z uczestniczek była 39-letnia Magdalena Kaczyńska, którą przechodnie ocenili jako starszą niż jest w rzeczywistości. Dawali jej minimum 50 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Metamorfoza uczestniczki programu "10 lat młodsza w 10 dni"

- W lustrze widzę zmęczonego człowieka, widzę brak snu i zaniedbanie - powiedziała Magdalena Kaczyńska na początku odcinka.

Wychowująca dwoje dzieci, w tym jedno w niepełnosprawności, ostatnie dwa lata poświęciła w pełni młodszej córce. - Dzień wolny w moim grafiku nie istnieje - mówiła.

Magdalena liczyła na totalną odmianę wizerunku, aby poczuć się pewniej, co ułatwiłoby jej również podjęcie nowej pracy. Podczas finału odcinka, nie była w stanie nic powiedzieć. Choć stwierdziła, że z pewnością wygląda na 10 lat młodszą i o 10 kg lżejszą, internauci nie byli tego samego zdania, co ona oraz Maja Sablewska.

Internauci są podzieleni

Filmik z efektem metamorfozy Magdaleny Kaczyńskiej został opublikowany na facebookowym profilu Polsat Cafe. Jak pozostałe, przyciągnął spore grono internautów, którzy w komentarzach podzielili się swoimi zróżnicowanymi opiniami. Część z nich była wprost negatywna, w szczególności jeżeli chodzi o stylizację wybraną przez Sablewską.

"Stylizacja okropna. W życiu bym tego nie założyła. Zamiast zatuszować niedoskonałości, wszystko jest uwidocznione. Oglądam odcinki i coraz to gorsza stylizacja" - skomentowała internautka o imieniu Beata.

"Mam takie włosy, kiedy z pół roku do fryzjera nie chodzę. Stylizacja też nie powala" - dodała Ewa.

Internauci są podzielone nt. metamorfozy
Internauci są podzielone nt. metamorfozy© Facebook | Polsat Cafe

W obronie metamorfozy stanęła jednak sama uczestniczka.

"A ja dodam od siebie. Łatwo krytykować z własnego fotela. Z doświadczenia z programem, Mają, całą ekipą mam przemiłe wspomnienia. Polecam każdej kobiecie. Odwagi i wiary w siebie" - napisała Magdalena Kaczyńska.

Uczestniczka stanęła w obronie metamorfozy
Uczestniczka stanęła w obronie metamorfozy© Facebook | Polsat Cafe

"Widzę przepiękną kobietę"

Nieco inaczej było w przypadku drugiej uczestniczki tego samego odcinka programu "10 lat młodsza w 10 dni", 44-letniej Ani. Jej metamorfoza przeprowadzona przez Maję Sablewską nie za bardzo przypadła do gustu internautom, jednak zachwyciła rodzinę. "To jest szaleństwo, które absolutnie mi pasuje" - mówiła druga bohaterka odcinka. Widać, że kobieta była przeszczęśliwa.

- Ale New York, musisz iść na jakąś scenę teraz! - usłyszała Ania. Reakcja bliskich była nie do podrobienia.

Reakcja bliskich na metamorfozę Ani
Reakcja bliskich na metamorfozę Ani © Screen z programu Polsat Cafe
- Widzę przepiękną kobietę, która jest totalnie otwarta na to, że może ubrać się w sposób absolutnie szalony - powiedziała uczestniczka.
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.