Blisko ludziSalma Hayek pozuje bez makijażu. Aż trudno uwierzyć, ile ma lat

Salma Hayek pozuje bez makijażu. Aż trudno uwierzyć, ile ma lat

Salma Hayek pozuje bez makijażu
Salma Hayek pozuje bez makijażu
Źródło zdjęć: © Getty Images
16.06.2020 07:46, aktualizacja: 01.03.2022 13:24

Salma Hayek pokazała naturalne zdjęcie, bez makijażu i filtrów. Internauci są zachwyceni urodą 54-letniej aktorki.

Salma Hayek jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Słynie ze swojej urody i zyskała miano również jednej z najseksowniejszych kobiet na świecie. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się z fanami różnymi, często prywatnymi zdjęciami.

Salma Hayek pozuje bez makijażu

Chociaż Salma Hayek słynie z oszałamiających stylizacji z czerwonego dywanu, tym razem postanowiła zaprezentować się internautom w naturalnym wydaniu. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zmysłowa zdjęcie, na którym pozuje w czarnej bluzce na tle liści. Salma Hayek zrezygnowała z makijażu i filtrów, jej cera prezentowała się świetnie, a bardzo gęste, brązowe włosy opadały na ramiona, jeszcze bardziej dodając aktorce uroku. Ciężko uwierzyć, że Salma Hayek w tym roku skończy 54 lat, bo zupełnie nie widać po niej upływu czasu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że bez makijażu wygląda o wiele młodziej.

Internauci byli zachwyceni najnowszym zdjęciem Salmy Hayek i jej urodą, a pod selfie pojawiła się masa pozytywnych komentarzy.

"Jesteś zbyt piękna na swój wiek", "Ty po prostu nie potrzebujesz żadnych filtrów", "Jesteś jeszcze piękniejsza w naturalnym wydaniu" – pisali fani.

Źródło artykułu:WP Kobieta