Samolot opanowały pluskwy. Dziecko dotkliwie pogryzione

Samolot opanowały pluskwy. Dziecko dotkliwie pogryzione
Źródło zdjęć: © 123RF.COM

23.10.2017 17:34, aktual.: 08.03.2019 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heather wraz z rodziną podróżowała z Vancouver do Londynu liniami British Airways. Jakiś czas po starcie zauważyła, że w różnych miejscach pojawiają się… robaki. Okazało się, że to pluskwy od których nie dało się uciec. Najgorzej pogryziona została 7-letnia córeczka, Molly.

Rodzina leciała do Londynu, gdzie miała zostać na jedną noc Dalej rodzina chcieła lecieć na Słowację. Miała być przygoda, wakacje, a był koszmar. W samolocie brytyjskich linii lotniczych zaatakowały ich pluskwy. Dziewczyna została tak mocno pokąsana, że na drugi dzień rany zaczęły krwawić.

Media całego świata donoszą o tej bulwersującej sprawie. Jak powiedziała Heather w "The Sun", czuła się, jakby one je otoczyły. "Przypominało to ziarenko lnu, ale zaczęło się ruszać, to był robal(…). Chodziły po fotelach z przodu, z tyłu, wychodziły zza telewizorków, a nawet próbowały wejść do jedzenia".
Kobieta zapewnia, że zgłosiła to obsłudze samolotu, ale nie dało się nic zrobić, ponieważ nie było innych miejsc, by mogli się przesiąść. "To było straszne" – mówiła Heather w "The Sun".

Rzecznik British Airways przeprosił klientów linii za wszelkie niedogodności i wytłumaczył, że to się rzadko zdarza: "Rocznie obsługujemy ponad 280 000 lotów, a doniesienia o pluskwach na pokładzie nie pojawiają się często. Jesteśmy czujni i monitorujemy samoloty. Pluskwy to problem, z którym czasami musza uporać się hotele i linie lotnicze na całym świecie".

Jak kupować taniej? Odpowiedź znajdziesz na Allegro kupony rabatowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także