Trwa ładowanie...
d2315cc
Megafon.pl
Ludzie

Scarlett Johansson w adaptacji japońskiej mangi

Scarlett Johansson otrzymała propozycję udziału w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson w adaptacji japońskiej mangi
(ONS.pl)
d2315cc

Scarlett Johansson otrzymała propozycję udziału w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell". Tym razem "Ghost In The Shell" zrealizowane zostanie z udziałem żywych aktorów, w technologii 3D. Przypomnijmy, że kultowa manga napisana przez Masamunego Shirowa wydana została w 1989 roku. Sześć lat później firma Production I.G. stworzyła na jej podstawie animację.

Akcja obrazu rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi, dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

W 2002 roku zrealizowano telewizyjny serial anime oparty na wątkach słynnej mangi - "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex", a w 2004 nakręcono kontynuację filmu, pod tytułem "Ghost in the Shell II: Niewinność". Manga doczekała się również gry wideo.

d2315cc

Pierwotnie do głównej roli kobiecej typowano Margot Robbie, ostatecznie studio DreamWorks zaproponowało udział w projekcie Scarlett Johansson.

Za kamerą obrazu stanie twórca filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupert Sanders. Za scenariusz odpowiada jest William Wheeler ("Uznany za fundamentalistę"). Produkcją zajmą się Avi Arad, Ari Arad i Steven Paul.

Johansson ostatnio można było podziwiać w "Lucy".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Scarlett Johansson chce wejść do nowojorskiej elity*

* Luc Besson planuje kontynuację "Lucy"*

* Scarlett Johansson wygrała sprawę o zniesławienie*

d2315cc

Podziel się opinią

Share
d2315cc
d2315cc