GwiazdyScarlett Johansson w adaptacji japońskiej mangi

Scarlett Johansson w adaptacji japońskiej mangi

Scarlett Johansson w adaptacji japońskiej mangi
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.10.2014 18:59, aktual.: 19.10.2014 19:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Scarlett Johansson otrzymała propozycję udziału w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell".

Scarlett Johansson otrzymała propozycję udziału w nowej wersji kultowej japońskiej anime "Ghost In The Shell". Tym razem "Ghost In The Shell" zrealizowane zostanie z udziałem żywych aktorów, w technologii 3D. Przypomnijmy, że kultowa manga napisana przez Masamunego Shirowa wydana została w 1989 roku. Sześć lat później firma Production I.G. stworzyła na jej podstawie animację.

Akcja obrazu rozgrywa się w połowie XXI wieku. Główną bohaterką jest Motoko Kusanagi, dowódca w tajnej organizacji Sekcja 9, specjalizującej się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie.

W 2002 roku zrealizowano telewizyjny serial anime oparty na wątkach słynnej mangi - "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex", a w 2004 nakręcono kontynuację filmu, pod tytułem "Ghost in the Shell II: Niewinność". Manga doczekała się również gry wideo.

Pierwotnie do głównej roli kobiecej typowano Margot Robbie, ostatecznie studio DreamWorks zaproponowało udział w projekcie Scarlett Johansson.

Za kamerą obrazu stanie twórca filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupert Sanders. Za scenariusz odpowiada jest William Wheeler ("Uznany za fundamentalistę"). Produkcją zajmą się Avi Arad, Ari Arad i Steven Paul.

Johansson ostatnio można było podziwiać w "Lucy".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także