Blisko ludziSchudła 45 kilogramów. Teraz wygrywa zawody bikini fitness

Schudła 45 kilogramów. Teraz wygrywa zawody bikini fitness

Schudła 45 kilogramów. Teraz wygrywa zawody bikini fitness
Źródło zdjęć: © dailymail.co.uk/screen
Katarzyna Gruszczyńska

11.08.2015 14:20, aktual.: 11.08.2015 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjka nosiła rozmiar XL, ale przeraziła się, gdy zobaczyła własne zdjęcia ze ślubu swojej siostry. Zawzięła się, jadła tylko kurczaka, brokuły i ryż i ostro trenowała. Teraz zwycięża w międzynarodowych konkursach na najlepiej wyrzeźbione ciało.

Brytyjka nosiła rozmiar XL, ale przeraziła się, gdy zobaczyła własne zdjęcia ze ślubu swojej siostry. Zawzięła się, jadła tylko kurczaka, brokuły i ryż. Intensywnie trenowała. Teraz zwycięża w międzynarodowych konkursach na najlepiej wyrzeźbione ciało.

- Nie byłam szczęśliwa w swoim ciele – przyznaje w rozmowie z dziennikiem „Daily Mail” 32-letnia Sarah Oldham. W pewnym momencie ważyła już 90 kilogramów. – Gdy oglądałam moje zdjęcia w sukni druhny, zawstydziłam się i postanowiłam zacząć działać – dodaje.

Zainteresowała się dyscypliną, jaką jest bikini fitness. Pracowała pod okiem trenera. Ćwiczyła dwie godziny dziennie przez pięć dni w tygodniu. Oczywiście przeszła też na rygorystyczną dietę. Jej podstawę stanowiły dania z kurczaka, ryżu i brokułów. Za zgodą trenera mogła sobie pofolgować w weekendy. Sięgała wtedy po łososia, słodkie ziemniaki i małe ilości węglowodanów.

Dzięki połączeniu odpowiedniego sposobu odżywiania i planu treningowego, chudła i odbudowywała sylwetkę.
– Polecam wszystkim tę metodę. Wieczorami dodatkowo ćwiczę w domu na specjalnym rowerze i oglądam telewizję – mówi Sarah. Brytyjka zrzuciła ok. 45 kilogramów.

Niedawno wygrała konkurs bikini fitness. W październiku br. będzie reprezentowała Wielką Brytanię w zmaganiach na Teneryfie.
– Jestem teraz pewną siebie i szczęśliwą kobietą – zapewnia.

(kg)/(mtr), WP Kobieta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (50)
Zobacz także