ycipk-1qo9s4

Schudła 45 kilogramów. Teraz wygrywa zawody bikini fitness

Brytyjka nosiła rozmiar XL, ale przeraziła się, gdy zobaczyła własne zdjęcia ze ślubu swojej siostry. Zawzięła się, jadła tylko kurczaka, brokuły i ryż i ostro trenowała. Teraz zwycięża w międzynarodowych konkursach na najlepiej wyrzeźbione ciało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Schudła 45 kilogramów. Teraz wygrywa zawody bikini fitness
(dailymail.co.uk/screen)
ycipk-1qo9s4

Brytyjka nosiła rozmiar XL, ale przeraziła się, gdy zobaczyła własne zdjęcia ze ślubu swojej siostry. Zawzięła się, jadła tylko kurczaka, brokuły i ryż. Intensywnie trenowała. Teraz zwycięża w międzynarodowych konkursach na najlepiej wyrzeźbione ciało.

- Nie byłam szczęśliwa w swoim ciele – przyznaje w rozmowie z dziennikiem „Daily Mail” 32-letnia Sarah Oldham. W pewnym momencie ważyła już 90 kilogramów. – Gdy oglądałam moje zdjęcia w sukni druhny, zawstydziłam się i postanowiłam zacząć działać – dodaje.

Zainteresowała się dyscypliną, jaką jest bikini fitness. Pracowała pod okiem trenera. Ćwiczyła dwie godziny dziennie przez pięć dni w tygodniu. Oczywiście przeszła też na rygorystyczną dietę. Jej podstawę stanowiły dania z kurczaka, ryżu i brokułów. Za zgodą trenera mogła sobie pofolgować w weekendy. Sięgała wtedy po łososia, słodkie ziemniaki i małe ilości węglowodanów.

ycipk-1qo9s4
Sarah Oldham (po prawej), fot. dailymail.co.uk
Podziel się

Dzięki połączeniu odpowiedniego sposobu odżywiania i planu treningowego, chudła i odbudowywała sylwetkę.
– Polecam wszystkim tę metodę. Wieczorami dodatkowo ćwiczę w domu na specjalnym rowerze i oglądam telewizję – mówi Sarah. Brytyjka zrzuciła ok. 45 kilogramów.

Niedawno wygrała konkurs bikini fitness. W październiku br. będzie reprezentowała Wielką Brytanię w zmaganiach na Teneryfie.
– Jestem teraz pewną siebie i szczęśliwą kobietą – zapewnia.

(kg)/(mtr), WP Kobieta

ycipk-1qo9s4
Sarah Oldham, fot. dailymail.co.uk
Podziel się

* Natalia Gacka - mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qo9s4

ycipk-1qo9s4
ycipk-1qo9s4