Schudła już 17 kg. Oto mroczny sekret jej "diety cud"

Schudła już 17 kg. Oto mroczny sekret jej "diety cud"

Katarzyna Bosacka schudła 17 kg
Katarzyna Bosacka schudła 17 kg
Źródło zdjęć: © AKPA
30.12.2023 11:00, aktualizacja: 30.12.2023 13:49

- Miałam klasyczny wstręt do jedzenia. Mój organizm tak się zestresował, że nie mogłam patrzeć na jedzenie - wyjawiła Katarzyna Bosacka w jednym z wywiadów. Przez stres spowodowany rozstaniem z mężem, schudła aż 17 kg.

W połowie 2023 roku w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich. Ekspertka od zdrowej żywności i polityk byli małżeństwem przez 26 lat. Doczekali się czworga pociech. Bosacki wdał się jednak w romans, który przez pewien czas ukrywał przed żoną. W końcu poinformował ją, że odchodzi do innej kobiety.

Katarzyna Bosacka schudła 17 kg

Katarzyna Bosacka bardzo przeżyła rozstanie z mężem. Przewlekły stres wpłynął na jej relację z jedzeniem, do którego zaczęła czuć wstręt. W efekcie schudła aż 17 kg. W rozmowie z ShowNews wyjawiła, jak dokładnie przebiegał cały "proces" chudnięcia.

"Miałam klasyczny wstręt do jedzenia. Są tacy, którzy zajadają stres - znam osoby, które wstawały w nocy, żeby coś zjeść i się pocieszyć. Miałam odwrotnie. Mój organizm tak się zestresował, że nie mogłam patrzeć na jedzenie. Zauważyłam też i nad czym ubolewałam, że gotowanie nie sprawiało mi przyjemności. Tak jak mówi Magda Gessler, jeśli człowiek ma złą energię, to też źle mu się gotuje, nie chce mu się, ma wstręt do tego, co robi i to nie jest fajne. Jeśli jesteśmy stabilni emocjonalnie, zadowoleni, szczęśliwi i gotujemy z pasją, to dużo lepiej nam to wychodzi" - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niestety, w związku ze spadkiem wagi, bezprawnie skradziono wówczas jej wizerunek.

"Skradziono mój wizerunek do reklamy suplementów diety. To jest nieprawda, proszę w to nie wierzyć. W moim przypadku zadziałał stres, a w przypadku stresu ratowałam się po prostu aktywnością fizyczną. To też bardzo pomogło mi schudnąć. Jestem 17 kg lżejsza, jestem szczęśliwsza. (...) Wszystko jest u mnie w porządku" - powiedziała.

Tak radzi sobie ze stresem

Dziś Katarzyna Bosacka czuje się znacznie lepiej. Aby zwalczyć stres, wprowadziła do swojego życia dwie aktywności fizyczne - długie spacerowanie z psem oraz siłownię.

"Biorę psa i idę na dłuższy spacer. (...) Staram się robić co najmniej siedem, zdarza się, że zrobię 12 km. Mam mnóstwo energii. Niektórzy twierdzą, że powinnam zasilić jakąś pobliską elektrownię swoją energią. Staram się też wiele trudnych spraw rozchodzić, dlatego, że nie ma nic lepszego niż wysiłek fizyczny" - wyjawiła.

Na siłowni przyciąga jednak uwagę nietypowym zachowaniem.

- Jestem chyba jedyną osobą, jaką znam i widziałam na siłowni, która czyta książki na orbitreku albo na rowerku stacjonarnym - zdradziła w rozmowie z ShowNews

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta