Trwa ładowanie...
ddw87ph

Seks może skrócić miesiączkę. Zaskakująca opinia ginekologa

Większość z nas wielokrotnie słyszała o tym, że seks podczas okresu jest zabroniony. Co ciekawe, naukowcy udowodnili, że w czasie "tych dni" nasze libido jest podwyższone. Poza tym zbliżenie może łagodzić ból miesiączkowy, a nawet skrócić czas trwania krwawienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedyny sprawdzony sposób na zatrzymanie lub opóźnienie okresu to niektóre tabletki antykoncepcyjne
Jedyny sprawdzony sposób na zatrzymanie lub opóźnienie okresu to niektóre tabletki antykoncepcyjne (Shutterstock.com)
ddw87ph

Na forach internetowych kobiety wymieniają się radami, jak przesunąć lub skrócić miesiączkę. Niestety większość tych metod jest nieskutecznych, co więcej, może nawet nam zaszkodzić. Jedyny sprawdzony sposób na zatrzymanie lub opóźnienie okresu to niektóre tabletki antykoncepcyjne. Jednak nie wszystkie kobiety chcą stosować hormony. Okazuje się jednak, że jest znacznie prostszy sposób na skrócenie miesiączki. Doktor Dee Fenner, dyrektor ginekologii na Uniwersytecie w Michigan, twierdzi, że pomóc może orgazm. Zaskoczone?

Wszystko przez intensywne skurcze macicy, do których dochodzi podczas orgazmu. Mogą one pomóc szybciej wydalić menstruacyjna krew. Jedynym problemem może być tylko zachowanie higieny. Jednak jeśli nie czujesz się zbyt komfortowo uprawiając seks podczas okresu, możesz poradzić sobie sama. Co prawda nie ma gwarancji, że ta metoda działa, ponieważ amerykański ginekolog nie przeprowadził żadnych badań. Nic nie zaszkodzi jednak spróbować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddw87ph

Podziel się opinią

Share

ddw87ph

ddw87ph