ycipk-k3a8ga

Seks w czasie okresu? Wypróbuj ten gadżet

Do sprzedaży trafił kubeczek menstruacyjny, którego można używać w czasie seksu. Gadżet jest wykonany z bezpiecznego dla zdrowia materiału. Producent gwarantuje 12 godzin szczelności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sklepie internetowym możemy kupić kubeczki menstruacyjne do seksu
W sklepie internetowym możemy kupić kubeczki menstruacyjne do seksu (123RF.COM)
ycipk-k3a8ga

W przeciwieństwie do klasycznych kubeczków menstruacyjnych Ziggy Cup ma spłaszczony kształt. Umieszcza się tuż poniżej szyjki macicy. Zbiornik gromadzi krew menstruacyjną. Dzięki temu stosunek jest komfortowy i czysty. Produkt można kupić w sklepie internetowym Plant Organic. Kosztuje 35 funtów. Jest wielokrotnego użytku, jego trwałość wynosi 2 lata. Nie powoduje podrażnień i nie wysusza błony śluzowej.

Jego aplikacja jest prosta. Producent zapewnia, że kubeczek nie przemieści się w trakcie stosunku, ponieważ ma perforowane krawędzie, które dobrze przylegają do ciała. Jest w stanie pomieścić do 75 ml krwi. Jest również niewyczuwalny dla partnera.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-k3a8ga

Kubeczek wykonano z bezpiecznego tworzywa. Jest to 100-procentowy hipoalergiczny silikon, taki sam, jakiego używa się do produkcji implantów medycznych. Materiał został zatwierdzony przez FDA. Ziggy Cup dostaniemy w dyskretnym futerale.

Jak używać kubeczka? Przed aplikacją należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Kubeczek sterylizujemy od pięciu do ośmiu minut w gorącej wodzie. Ściskamy tylną i boczne krawędzie kubka, aby utworzyć ósemkę. Siedząc wygodnie na toalecie, należy rozluźnić mięśnie pochwy i włożyć kubek. Przechyl go w kierunku tylnej części ciała i popchnij krawędź tak, aby spoczywała za kością łonową. Przed wyjęciem kubka umyj ręce. Następnie usiądź i chwyć krawędź produktu. Delikatnie wyciągnij, upewniając się, że jest skierowany do góry, aby uniknąć rozlania jego zawartości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k3a8ga

ycipk-k3a8ga
ycipk-k3a8ga