Trwa ładowanie...
d4g7al3

Selma Blair emocjonalnie zareagowała na widok odrastających włosów. "Myślałam, że się poddałam"

Selma Blair nie ukrywa swojej choroby. Amerykańska aktorka od kilku miesięcy walczy z nieuleczalną chorobą – stwardnieniem rozsianym. Gdy ogoliła głowę, jej zachowanie było szeroko komentowane w mediach. Teraz znów poruszyła temat swoich odrastających włosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane
Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane (Getty Images)
d4g7al3

Selma Blair dzieli się w mediach społecznościowych swoimi rozterkami i emocjami związanymi z chorobą. W lipcu aktorka pierwszy raz pokazała się publicznie z ogoloną głową. Najpierw opublikowała emocjonalny wpis i zdjęcie, na którym pozwala swojemu synowi obciąć włosy. Później – fotografię, do której pozuje łysa.

Selma Blair musiała ogolić głowę

Zanim Blair rozpoczęła pierwszy cykl chemioterapii, obcięła włosy. Nawiązała do tej metamorfozy w jednym ze swoich najnowszych postów na Instagramie. Wiedziała, że nie musi całkowicie pozbywać się włosów – same wypadły. Zaczęły odrastać dopiero po dwóch miesiącach, były cienkie i rzadkie. Wtedy aktorka postanowiła, że całkowicie ogoli głowę. "Wyglądałam wtedy smutno. Według mnie. Pozwoliłam, żeby znów odrosły. Kolor był jednolity, od razu chciałam je farbować na brąz. Ależ to było niedorzeczne!" – wspomina aktorka.

Gdy teraz patrzy na swoje odrastające włosy, wie, że zapuszczenie ich do długości sprzed chemioterapii nie będzie możliwe. Dlatego też postanowiła, że przez jakiś czas nacieszy się naturalnym kolorem i krótką fryzurą. "Zrobię to, choć nigdy nie chciałam tego robić. W pierwszej chwili pomyślałam, że się poddałam. A może zrezygnowanie z długich brązowych włosów z kosztownymi doczepami nie oznacza porażki?" – zastanawia się gwiazda.

d4g7al3

Zażartowała, że dopóki nie dostanie opłacalnej oferty od producenta kosmetyków, który wyciągnie ją z tej "włosowej emerytury", będzie cieszyć się tym, co ma. Celebrować każdy moment i każdy nierówny, cienki, siwy włos, który pojawi się na jej głowie. W końcu dla Selmy Blair, podobnie jak dla wielu innych kobiet, zmiana fryzury jest symbolem. W tym wypadku – walki z chorobą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4g7al3

Zobacz także: Straciła dwa domy i oszczędności. Justyna zaczyna życie od zera w wieku 46 lat

d4g7al3

Podziel się opinią

Share
d4g7al3
d4g7al3