Blisko ludziShane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub. Charakterystyczna para youtuberów od lat wzbudza emocje

Shane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub. Charakterystyczna para youtuberów od lat wzbudza emocje

Shane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub
Shane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub
Źródło zdjęć: © Getty Images

13.09.2020 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shane Burcaw i Hannah Aylward – para znana z YouTube'a – wzięli ślub po czterech latach związku. Ciężko chory mężczyzna i jego partnerka zrelacjonowali radosne wydarzenie na Instagramie. Jedni gratulują, inni okazują zdziwienie.

Shane Burcaw i Hannah Aylward popularność zyskali za sprawą wspólnego kanału w serwisie YouTube. Ich romantyczne podróże po świecie i wspólne życie prezentowane we vlogach śledzi ponad 700 tys. osób. Para udowadnia, że niepełnosprawność Shane'a nie stanowi dla nich żadnego problemu. Nie była również przeszkodą w drodze do ołtarza – zakochani właśnie powiadomili bowiem o swoim ślubie.

Shane Burcaw i Hannah Aylward wzięli ślub

Shane Burcaw urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną – rdzeniowym zanikiem mięśni – która sprawiła, że 28-latek porusza się na wózku inwalidzkim. Z powodu przykurczu i stopniowego zaniku mięśni ciało mężczyzny jest wykrzywione, a on sam nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. I choć mogłoby się wydawać, że osobie z wysokim stopniem niepełnosprawności trudno będzie funkcjonować w społeczeństwie, to Shane udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Hannah Aylward pierwszy raz zobaczyła swojego przyszłego męża w 2016 roku. Obejrzała o nim film dokumentalny i postanowiła do niego napisać. Jak później wspominała w jednym z filmów, Shane ujął ją pozytywnym podejściem do życia i poczuciem humoru. Zakochanym nie przeszkodziła niepełnosprawność mężczyzny. Po dwóch związku zamieszkali razem i zaczęli prowadzić kanał na YouTubie.

Zakochana para youtuberów budzi skrajne emocje

W filmach pokazują, jak wygląda ich wspólne życie. Niestety, wciąż mierzą się z hejtem. Według niektórych ich związek jest "nienormalny", a Hannah jest ze swoim partnerem z litości.

Negatywne komentarze nie zaszkodziły jednak ich związkowi. Shane Burcaw i Hannah Aylward poinformowali właśnie, że wzięli ślub.

"W piątek, 4 września, poślubiłam miłość mojego życia" – napisała Hannah Aylward na Instagramie pod ślubnym zdjęciem. "To nie było wielkie wydarzenie, jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealne" – wyznała dziewczyna. We wpisie podziękowała także rodzinie, która towarzyszyła parze podczas zaślubin za pośrednictwem aplikacji Zoom.

"Shane i ja nie możemy się doczekać, kiedy będziemy świętować z naszymi rodzinami osobiście. Mam ogromne szczęście, że jestem teraz żoną najwspanialszego faceta, jakiego znam" – dodała Hannah.

Niestety, w komentarzach, poza gratulacjami, pojawiło się kilka wpisów, które podważają miłość Shane'a i Hannah. "Jak on znalazł taką laskę", "on musi być bardzo bogaty", "dziwne, naprawdę dziwne" – pisali internauci.

Film ze ślubu pary, na którym widać, jak bardzo są w sobie zakochani, dostępny jest na ich kanale.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (182)
Zobacz także