GwiazdyShia LaBeouf zostanie ojcem? W ciąży jest jego była żona

Shia LaBeouf zostanie ojcem? W ciąży jest jego była żona

Shia LaBeouf ma burzliwe życie uczuciowe (East News)
Shia LaBeouf ma burzliwe życie uczuciowe (East News)
Invision

16.11.2021 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shia LaBeouf spotyka się z 27-letnią Mią Goth. Wszystko wskazuje na to, że aktorka jest w ciąży. Para była w związku już w 2013 r. Gwiazdorzy jednak wielokrotnie się rozstawali, a LaBoeouf został oskarżony o przemoc.

"Aktor Shia LaBoeouf zostanie ojcem". Takie nagłówki pojawiają się w zagranicznych mediach już od kilku miesięcy. Do niedawna były to jednak tylko spekulacje. Ostatnio zaś pojawiły się fotografie ciężarnej partnerki gwiazdora, którą jest Mia Goth. Zdjęcia nie pozostawiają wiele wątpliwości. Kobieta jest w stanie błogosławionym i wygląda na... szczęśliwą.

Trudne początki. Przemoc

Zakochani byli ze sobą już w 2013 r. Poznali się na pierwszym planie filmowym Goth i od razu przypadli sobie do gustu. Ich wspólna droga do miłości była jednak bardzo kręta. W 2016 r. wzięli nawet ślub. Rozstali się po niespełna dwóch latach. Aktor w międzyczasie związał się z piosenkarką FKA Twigs, która w 2020 r. na łamach magazynu "New York Times" opowiedziała o przemocy, jakiej doświadczyła ze strony LaBoeoufa.

- Czasami zaczynał kłótnię w środku nocy, zupełnie nagle. Oskarżał mnie o najdziwniejsze rzeczy. Wmawiał mi, że planuje od niego odejść. Budził mnie i mówił, że jestem obrzydliwa i potworna (...). Kazał mi spać nago, tłumacząc, że w przeciwnym razie się od niego dystansuję - mówiła.

Piosenkarka przyznaje, że bardzo długo przygotowywała się do odejścia od LaBoeoufa. Było to dla niej niezwykle trudne, ponieważ czuła się uzależniona od swojego oprawcy. Ostatecznie czara goryczy przelała się jednak w momencie, w którym jadący samochodem aktor, zmusił ją do wyznania miłości, grożąc, że jeśli artystka nie spełni jego prośby, rozbije auto i zabije ich oboje.

Początek zmian. Odwyk

Po gorzkim rozstaniu z FKA Twigs, aktor związał się ponownie ze swoją byłą partnerką Mią Goth i zdecydował się na odwyk. Wielokrotnie w wywiadach przyznawał, że zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i problemami z agresją, a swoją byłą partnerkę publicznie przeprosił.

Teraz wszystko wskazuje na to, że artysta nie będzie odpowiedzialny już tylko za siebie, ale także za matkę swojego dziecka Mię Goth, a przede wszystkim za życie młodego człowieka, który według doniesień, pojawi się na świecie już za cztery miesiące.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także