ModaSiostry Kim Kardashian projektantkami nowej kolekcji Topshop?

Siostry Kim Kardashian projektantkami nowej kolekcji Topshop?

30.01.2015 10:38, aktualizacja: 02.02.2015 11:46

Co w rodzinie, to nie zginie. Kendall i Kylie Jenner, podobnie jak ich starsza siostra przyrodnia, nie dają o sobie zapomnieć.

Co w rodzinie, to nie zginie. Kendall i Kylie Jenner, podobnie jak ich starsza siostra przyrodnia, nie dają o sobie zapomnieć. Klan Kardashian doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę całego świata mody. Świetnie rozwijająca się kariera w modelingu 19-letniej Kendall to jednak nie wszystko, bo prawdopodobnie na horyzoncie pojawi się kolejna ważna współpraca. Tym razem w roli projektantki.

Ostatnie plotki na temat najbliższych planów dwóch sióstr przyrodnich Kim Kardashian powoli okazują się prawdą. Jak donoszą najbardziej znane dzienniki i portale internetowe, Kendall i Kylie Jenner są na etapie zaawansowanych rozmów z brytyjską marką odzieżową Topshop. Nowe przedsięwzięcie ma dotyczyć zaprojektowania przez nich specjalnej kapsułowej kolekcji, która trafi do regularnej sprzedaży w sklepach znanej marki.

* Kendall i Kylie Jennerustalają szczegóły współpracy z brytyjskim biznesmenem i właścicielem Topshopu, *Sir Philipem Greenem. Wszystko wskazuje na to, że cały plan dojdzie do skutku, a słynne siostry dołączą do grona gwiazd projektujących dla brytyjskiej marki. Topmodelka Kate Moss ma na swoim koncie dwie kolekcje dla znanej sieciówki, które cieszyły się sporym powodzeniem wśród klientów. Niedługo poznamy również efekty współpracy piosenkarki Beyonce, która stworzy specjalną linię odzieży sportowej dla marki.

Tego rodzaju współpraca nie jest pierwszą w karierze znanych sióstr. Wcześniej Kendall i Kylie tworzyły już kolekcje dla marek takich jak PacSun i Madden Girl.

POLECAMY: