Skradziono ubrania. Został bez niczego przed Fashion Weekiem w Paryżu

Skradziono ubrania. Został bez niczego przed Fashion Weekiem w Paryżu

Olivier Rousteing z Balmain przekazał smutne wieści
Olivier Rousteing z Balmain przekazał smutne wieści
Źródło zdjęć: © Getty Images | Victor VIRGILE/Gamma-Rapho
18.09.2023 11:50, aktualizacja: 18.09.2023 12:15

Dyrektor kreatywny domu mody Balmain, Olivier Rousteing, poinformował właśnie na Instagramie, że 50 rzeczy z jego najnowszej kolekcji zostało skradzionych. A to wszystko na tydzień przed Fashion Weekiem w Paryżu. Czy pokaz się odbędzie? Jedno jest pewne – ludzie stojący za francuskim domem mody nie zamierzają się poddać.

Fashion Week w Paryżu zbliża się wielkimi krokami. Inauguracja została zaplanowana bowiem na 25 września. Jak co roku, najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2024 miał zaprezentować dom mody Balmain.

Skradli projekty Balmain

Niestety obecnie pokaz stoi pod znakiem zapytania. Dyrektor kreatywny Olivier Rousteing przekazał wstrząsające wieści – doszło do kradzieży – chyba jedynej takiej w historii. Projektant napisał na Instagramie, że choć wstał rano z uśmiechem na twarzy, to potem musiał zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Post dyrektora kreatywnego Balmain wstrząsnął światem mody

"Przyjechałem dziś do biura o 9 rano, czekając na ostatnie rzeczy do naszego pokazu Balmain we wrześniu. Zacząłem tworzyć jakieś looki ze swoim teamem, gdy zadzwonił kierowca i powiedział, że został porwany przez grupę ludzi. Ponad 50 rzeczy Balmain zostało skradzionych. Jechał z lotniska do centrali Balmain" – czytamy w oświadczeniu.

"To jest takie niesprawiedliwe. Ja i mój zespół pracowaliśmy bardzo ciężko. Będziemy pracować jeszcze ciężej, dnie i noce, nasi dostawcy również. Ale to jest tak pozbawione szacunku. Chciałem się z wami tym podzielić, by przypomnieć, że nie można brać niczego za pewnik. Proszę, bądźcie bezpieczni. Oto świat, w którym żyjemy" – napisał rozgoryczony Olivier Rousteing, który jednocześnie poinformował, że team Balmain nie ma zamiaru się poddać. Co zaprezentuje na Paris Fashion Week? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl