Trwa ładowanie...
d1mf717

Śmierdzi ci z ust? On cię rzuci

Nieprzyjemny zapach z ust studzi romantyczne zapędy u ponad 70 proc. osób, a ponad 30 proc. deklaruje, że z tego powodu w przeszłości porzuciło swojego kochanka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmierdzi ci z ust? On cię rzuci
(Thinkstockphotos)
d1mf717

Czy wiesz, że brak odpowiedniej higieny jamy ustnej może zrujnować nie tylko twoje zdrowie, ale także... życie seksualne? Nieprzyjemny zapach z ust może odrzucić nawet najbardziej wyrozumiałego kochanka. Potwierdzają to badania, które cytuje Newsweek: aż 70 proc. osób traci ochotę na amory właśnie przez brzydki zapach z ust, a ponad 30 proc. deklaruje, że z tego powodu w przeszłości porzuciło swojego kochanka.

Piękny biały uśmiech to z kolei jeden z największych atutów mężczyzny - badania przeprowadzone przez amerykański portal artofseductions.com pokazują, że to jedna ze stu najważniejszych rzeczy u mężczyzny, na które zwracają uwagę kobiety. Uplasował się na 13. pozycji w tym rankingu - tuż za bogactwem i pięknymi oczami oraz przed idealną sylwetką

Newsweek cytuje wypowiedź Mariusza Dudy z jednej z klinik stomatologicznych, który tłumaczy, dlaczego zdrowe zęby są tak pociągające dla płci przeciwnej: - Równe i symetryczne zęby, sprawiają, że podczas rozmowy nasza uwaga skupia się na uśmiechu. Posiadacze i posiadaczki idealnych zębów uważani są za bardziej pociągających, otwartych i przyjaznych, a nawet bogatszych. Nieprzyjemny zapach może kojarzyć się z chorobami, a te zawsze dystansują partnerów.

d1mf717

Ciekawego odkrycia dokonali ostatnio także seksuolodzy z Uniwersytetu Śląskiego. Jak podaje Newsweek, naukowcy udowodnili, że osoby noszące aparat ortodontyczny są nie tylko bardziej pociągające, są także bardziej kreatywne w łóżku... (pho)

POLECAMY:

* Białe zęby? Naturalnie!*

* To nie rozmiar ma znaczenie*

* Męski orgazm w zaniku*

Śmierdzą ci nogi? Ratujesz świat!

d1mf717

Podziel się opinią

Share

d1mf717

d1mf717