GwiazdySocha bez makijażu. Jej kolega pokazał, jak wygląda w naturalnym wydaniu

Socha bez makijażu. Jej kolega pokazał, jak wygląda w naturalnym wydaniu

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

09.05.2021 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha rzadko pokazuje się fanom w naturalnym wydaniu. Jej kolega z planu serialu "BrzydUla", Łukasz Garlicki, zrobił jej zdjęcie bez makijażu. Takiego selfie u niej nie zobaczycie.

Serial "BrzydUla" po 11 latach przerwy kilka miesięcy temu powrócił na antenę TVN-u. Aktorzy, którzy ponad dekadę temu zaskarbili sobie sympatię widzów i stworzyli godne zapamiętania aktorskie kreacje, znów wzięli udział w produkcji. Nie mogło zabraknąć głównych postaci, czyli Uli Dobrzańskiej - wcześniej Cieplak - w tej roli Julia Kamińska oraz Marka Dobrzańskiego, którego gra Filip Bobek. Jednak oprócz nich na ekranie znów oglądamy perypetie zabawnej i zwariowanej Violetty (Małgorzata Socha) oraz Sebastiana (Łukasz Garlicki).

I choć telenowela cieszy się dużą popularnością, to producenci zapowiedzieli, że ostatnie odcinki zostaną wyemitowane wiosną 2022 roku. Aktorzy obecnie intensywnie pracują na planie, bo wiedzą, że powoli ich wspólna przygoda dobiega końca. Łukasz Garlicki i Małgorzata Socha bardzo polubili się dzięki "BrzydUli" i widać, że przyjacielska relacja przeniosła się do ich życia prywatnego.

Kolega pokazał Sochę bez makijażu

Małgorzata Socha w serialu wciela się w Violettę. Zawsze ma wyrazistą charakteryzację, mocny makijaż, perfekcyjnie ułożone włosy i kolorowe stroje. Jednak na co dzień aktorka stawia na naturalność. Do pracy przyjeżdża niepomalowana, w zwyczajnych ubraniach. Dopiero na planie przemienia się niczym kameleon w swoją postać.

Właśnie w takim wydaniu no make-up uchwycił Sochę jej kolega Łukasz Garlicki. W drodze do pracy zrobili sobie selfie w windzie.

"Winda jedzie w górę, a my do pracy" - napisał Garlicki pod fotografią.

Trzeba przyznać, że aktorka równie dobrze prezentuje się w wersji z pełnym makijażem, jak i bez. Małgorzata częściej powinna pokazywać się fanom w naturalnej odsłonie, gdyż jest piękną kobietą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)