GwiazdySonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie z lotniska. Zabawny komentarz internautki

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie z lotniska. Zabawny komentarz internautki

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie z lotniska. Zabawny komentarz internautki
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.10.2019 11:30, aktualizacja: 05.11.2019 11:14

Sonia Bohosiewicz sfotografowała się na warszawskim lotnisku. W komentarzach pojawiły się pytania, czy jej wyjazd ma coś wspólnego z wynikami wyborów parlamentarnych.

Sonia Bohosiewicz udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Z opisu wynika, że gwiazda podróżuje służbowo do Goleniowa. Gwiazda wystąpi tam w ramach koncertu "10 sekretów Marilyn Monroe". W repertuarze koncertu znajdą się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald i Franka Sinatry. Publiczność będzie mogła usłyszeć m.in. "Diamonds are the best girl’s friend", "New York, New York" i "I’ve got you under my skin".

Sonia Bohosiewicz udostępniła zdjęcie z lotniska

Fotografia aktorki wzbudziła dużo emocji wśród internautów, którzy w zabawny sposób odnieśli się do wyników wyborów parlamentarnych. Widać, że nie wszyscy są zadowoleni z prawdopodobnego zwycięstwa PiS-u. "Sonia, już wyjeżdżasz? Nawet na oficjalne wyniki nie czekasz" - skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Już gotowa na emigrację" - pytała inna. "Wewnątrzkrajowa, tylko jednodniowa" - odpisała Bohosiewicz.

Wybory parlamentarne 2019 - wyniki

Po podliczeniu głosów z 91 proc. obwodowych komisji wynika, że Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Sejmu zdobyło 44,57 proc. głosów. Na KO głosowało 26,65 proc. wyborców. Na trzecim miejscu znalazła się Lewica z poparciem 12,27 proc. Polaków. Na ostateczne wyniki będzie trzeba poczekać maksymalnie do wtorku rano.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

Źródło artykułu:WP Kobieta