Spędziła pierwsze święta z nowym mężem. Zachwyciła fanów

Jennifer Lopez zachwyca fanów
Jennifer Lopez zachwyca fanów

29.12.2023 17:41, aktual.: 29.12.2023 20:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Lopez uwielbia podkreślać swoją kobiecość. Gwiazda pokazuje, że piękno to nie kwestia wieku czy stylizacji, ale pewności siebie. Uroku i urody jej nie brakuje, co udowodniła najnowszym zdjęciem. Po raz kolejny zachwyciła fanów.

Instagramowy profil Jennifer Lopez obserwuje ponad 250 milionów internautów. Aktorka, wokalistka i ikona stylu nie daje się fanom nudzić.

Niedawno opublikowała efekty najnowszej sesji, do której zapozowała jedynie w białym topie. Piosenkarka rzadko stawia na minimalizm, więc stylizację dopełniła błyszcząca, efektowna biżuteria.

Biały top i strojna biżuteria

Najnowsze zdjęcie Jennifer Lopez wywołało wiele emocji. 54-latka czaruje spojrzeniem, onieśmiela spojrzeniem i zachwyca oraz imponuje formą.

Jest przykładem na to, że nie trzeba wcale wiele, by wywołać efekt "wow". Ani strojne suknie, ani mocny makijaż nie dodadzą nam przecież tyle uroku co pewność siebie, której Jennifer z pewnością nie brakuje. Pozuje z uniesionymi ku górze rękami i lekko zwróconą do boku głową. Widać, że jest gotowa na pełen wyzwań nowy rok.

"Wiecznie młoda", "Jesteś zachwycająca", "Niesamowity uśmiech", "Perfekcyjna", "Jesteś bardzo piękną kobietą", "Wow, ale piękność" - czytamy w sekcji komentarzy pod najnowszym zdjęciem.

Odwołali ślub. Zeszli się 19 lat później

Choć od dzieciństwa marzyła, by zostać aktorką, na ścieżkę artystyczną wkroczyła jednak jako tancerka. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa, gdy wystąpiła w biograficznym filmie "Selena", gdzie wcieliła się w postać piosenkarki, która u szczytu kariery została zamordowana przez jedną z dziewcząt ze swojego zespołu.

Magazyn "People" wybrał ją jedną z najpiękniejszych osób 1997 r., a ze strony producentów posypały się propozycje ról filmowych.

Jej życie prywatne pełne jest zaskakujących zwrotów akcji. Jennifer czterokrotnie wychodziła za mąż. Jej czwartym i obecnym mężem jest Ben Affleck.

Aktor i piosenkarka udowodnili, że w ich przypadku powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje" nie jest jedynie pustym frazesem.

W latach 2002-2004 Ben Affleck i Jennifer Lopez uchodzili za jedną z najgorętszych par w światowym show-biznesie. Mieli pobrać się we wrześniu 2003 r., ale uroczystość została odwołana na kilka dni przed jej planowanym rozpoczęciem. W styczniu 2004 r. media ogłosiły rozstanie pary.

Ostatecznie ich ślub odbył się kilkanaście lat później, 16 lipca 2022 r. Tegoroczne święta były dla nich wyjątkowe, bowiem spędzili je po raz pierwszy razem jako małżonkowie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)