Uroda
19-06-2007 (12:07)

Spódniczka a umięśnione uda

Mam umięśnione uda i łydki oraz pełną pupę. Jak
dobrać
spódnicę? Chciałabym nosić raczej krótkie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spódniczka a umięśnione uda
(AFP)

Mam umięśnione uda i łydki oraz pełną pupę. Jak dobrać spódnicę? Chciałabym nosić raczej krótkie...
Kulka

Droga Kulko!

Nie widzę przeszkód, byś miała nosić latem spódniczki. Zadbaj o to, aby nogi były lekko opalone. Nie noś fasonów spódnic przecinających udo w jego środkowej partii. Najbardziej odpowiednia długość w twoim przypadku, to spódnice i sukienki kończące się na linii kolana. Jeśli masz ładne kolana możesz je również pokazywać.

Gdy uda są dość okrągłe, lepiej pozostaw je przykryte. Sprzyjać twojej sylwetce będą fasony kobiece, z delikatną falbanką wszytą skośnie oraz kliny. Unikaj tkanin ze skosu oraz marszczeń w pasie i na linii bioder. Linia spódnicy powinna pozostać blisko bioder, nie opinając ich. Nie noś spódnic w kształcie litery „A” na gumce w pasie, ponieważ uwydatniają pupę.

Dobrze jest, kiedy stan spódnicy sięga linii kilka centymetrów pod talią. W stylu sportowym unikaj trykotu obcisłego na pupie oraz kieszeni na pupie i udach. Unikaj również sukienek i spódnic o linii „syreny”, czyli rozszerzających się za kolanem.

Nieodpowiednie są wszystkie długie spódnice do kostki, a także te sięgające połowy łydki. Tkaniny na spódnice dla Ciebie to: niezbyt sztywne, lejące i naturalne, takie jak bawełna, len i jedwab oraz mieszanki.

Bardzo ważne jest, proszę, weź to pod uwagę – żeby buty były na lekkim podwyższeniu, z grubych pasków, na grubszej podeszwie, jeżeli obcas, to dosyć szeroki, zwężający się stopniowo ku dołowi. Bardzo ładnie wyszczuplają nogę sandały na klinie oraz modnym obecnie koturnie. Buty z zakrytym nosem o długim czubku umieszczone na małym słupku są dla Ciebie stworzone.

Monika Sudenis
http://www.mikserartystyczny.com.pl/

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.