GwiazdySposób Julii Wieniawy na świetlistą cerę. To zasługa jednego składnika

Sposób Julii Wieniawy na świetlistą cerę. To zasługa jednego składnika

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło zdjęć: © East News | East News
26.08.2021 13:02

Julia Wieniawa to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego showbiznesu. Doskonale wykorzystuje swoje pięć minut, realizując na raz bardzo dużo projektów. Znajduje jednak czas na kontakt z fanami i odpowiadanie na pytania dotyczące jej codziennego życia. Teraz podzieliła się swoim domowym sposobem na świetlistą cerę.

Julia Wieniawa ma tylko 22 lata, a realizuje całą masę projektów, których liczba wydaje się wręcz niewiarygodna do ogarnięcia. Jej ostatnim osiągnięciem było wydanie utworu "Na darmo", który ma obecnie prawie 700 tysięcy wyświetleń na platformie YouTube. Oprócz nagrywania piosenek Wieniawa zajmuje się również dubbingiem i czytaniem audiobooków. Gra również w teatrze, filmach oraz serialach. Jednymi z najnowszych projektów Wieniawy były główne role w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", które zyskały wielką popularność na Netfliksie. 

Dba o swoje ciało i dzieli się tym z internautami 

Artystka od niedawna jest również prawdziwą bizneswoman. Z powodzeniem prowadzi dwie marki – odzieżową Lemiss oraz Jusee z kosmetykami do makijażu. Julia Wieniawa pomimo natłoku obowiązków jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie zebrała grono 2 milionów obserwujących, którzy mogą śledzić jej życie codzienne. Aktorka bardzo stara się jak najlepiej dbać o swoje zdrowie i wygląd. Sposobami pielęgnacji ciała chętnie dzieli się z fanami. W ostatniej relacji na Instagramie zdradza swój trik na świetlistą cerę. 

W tym tkwi jej sekret 

Julia Wieniawa dba o wygląd swojej skóry nie tylko kosmetykami z wyższej półki, ale również za pomocą prostych, domowych sposobów. Tym razem odpowiedziała na liczne pytania zaciekawionych fanów, którzy od dawna chcieli się dowiedzieć, co aktorka robi, że ma taką świetlistą cerę. "Cały sekret tkwi w soku z selera. Ja się staram pić regularnie. Dziewczyny z Juice Concept powiedziały mi, żeby pić sok z selera na czczo pół godziny przed posiłkiem" – relacjonuje Wieniawa. "Jakby nie było, to nie jest do końca takie smaczne. Wiecie, jak smakuje seler. Dlatego warto sobie dodać na przykład cytryny albo coś, co lubicie na początek" – podpowiada gwiazda.  

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta