Blisko ludziSpryskaj nim buty. Będą gotowe na śniegi i deszcze

Spryskaj nim buty. Będą gotowe na śniegi i deszcze

W kilka chwil zaimpregnujesz buty domowym sposobem
W kilka chwil zaimpregnujesz buty domowym sposobem

30.09.2022 13:31, aktual.: 30.09.2022 14:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwykle stosujesz ten produkt w stylizacji włosów. Jak się okazuje, ma także inne zastosowanie. Pomoże nie tylko zaimpregnować buty, ale pozwoli również na rozwiązanie kilku innych problemów. Co to za kosmetyk?

Znajduje się najpewniej w większości łazienek. Do tej pory stosowany w stylizacji włosów, okazał się być świetnym preparatem do obuwia. Mowa o lakierze do włosów, który ma szereg fantastycznych właściwości. Pomoże w impregnacji obuwia przed zimą, ale także poprawi komfort noszenia problematycznych butów.

Spryskaj nim buty przed nadejściem zimy

Lakier do włosów od teraz będzie służył nie tylko jako pomocnik w utrwaleniu fryzury. Okazuje się, że kosmetyk świetnie sprawdza się także przy pielęgnacji obuwia. Nie tylko je impregnuje, ale pomaga rozwiązać kilka innych, nieco kłopotliwych kwestii.

Jesień trwa w najlepsze. To idealny czas, aby zaimpregnować buty przed nadejściem zimy. Nikt nie chce przecież, żeby śnieg i deszcz zniszczyły ulubione obuwie. Warto zapobiec temu jak najszybciej. Możesz to zrobić właśnie z pomocą lakieru do włosów. Wystarczy, że obficie spryskasz nim powierzchnię butów. Kosmetyk stworzy powłokę ochronną, która zapobiegnie szybkiemu niszczeniu się obuwia. Lakier działa także nabłyszczająco. Może być stosowany w zastępstwie pasty do butów.

Inne zastosowania lakieru do włosów

To jednak nie wszystko. Częstym problemem bywa także farbowanie. Po zdjęciu butów okazuje się, że jasna skarpetka nagle jest ciemna. To wina wydzielającego się barwnika. Szczęśliwie, jest na to rozwiązanie. Wystarczy spryskać wnętrze obuwia lakierem do włosów. Żeby pozbyć się problemu, należy być systematycznym. Raz na jakiś czas trzeba powtarzać zabieg.

Niektóre buty mają to do siebie, że ich podeszwy się ślizgają. I z tym problemem poradzi sobie kosmetyk do włosów. Niestety tylko doraźnie. Wystarczy spryskać powierzchnię podeszwy. Tak długo, jak lakier się utrzyma, pozbędziemy się problemu.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)