Trwa ładowanie...

Stalker okazał się jej chłopakiem. Groził, że obleje jej twarz kwasem

Alina De Guiseppe dostawała groźby w formie SMS-ów. Agresor pisał m.in., że obleje jej twarz kwasem. Kobieta się bała i prosiła o wsparcie swojego chłopaka. Jak się okazało, to on był jej stalkerem.
Share
Stalkerem okazał się jej chłopak
Stalkerem okazał się jej chłopakŹródło: Getty Images
d2y7wxv

Jak wynika z badań, najbardziej typowym stalkerem jest mężczyzna przywiązany do ofiary – swojej byłej lub obecnej partnerki. Tak było w przypadku Aliny De Guiseppe. Anthony Clarke, który zapewniał Alinie, że ją ochroni.

Marzyła o ślubie i założeniu rodziny

Alina De Guiseppe przez wiele miesięcy chodziła przerażona, podaje. Ilekroć zmieniała numer, stalker męczył ją nowymi wiadomościami. W końcu poprosiła o pomoc policję. Śledczy przyjrzeli się chłopakowi dziewczyny. Okazało się, że to on był sprawcą przemocy. Mężczyzna został skazany na 20 miesięcy więzienia.

d2y7wxv

Zobacz też: Aktorka jest w związku. Ewa Kasprzyk pokazała partnera

Zanim doszło do ustalenia autora okrutnych wiadomości, dziewczyna przeżywała horror. W rozmowie z mediami wyznała, że bała się wyjść z domu, wyglądała non stop przez okno, odwracała się za siebie, bo bała się, że ktoś ją śledzi. Jej chłopak, podając się za kogoś innego pisał, że "pożałuje, jeżeli będzie ignorować jego i jego groźby" i że obleje ją kwasem.

Dziewczyna mówiła, że jej chłopak widział, jak się tym denerwowała i pocieszał ją. Obiecywał, że znajdzie agresora.

Wyznała również, że w relacji z nią Anthony Clarke był podejrzliwy. Chciał przeglądać jej wiadomości oraz korespondencję w mediach społecznościowych. Obecnie Alina nie może pozbyć się lęków, ale cieszy się, że nie związała się poważniej z byłym partnerem. Wcześniej planowali ślub i założenie rodziny.

d2y7wxv

Regionalizacja obostrzeń. Sławomir Broniarz odpowiada, jak to wpłynie na uczniów i nauczycieli

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y7wxv

Podziel się opinią

Share
d2y7wxv
d2y7wxv