Blisko ludziStworzył dla dziewczyny listę wakacyjnych zakazów. Internauci go znienawidzili

Stworzył dla dziewczyny listę wakacyjnych zakazów. Internauci go znienawidzili

Stworzył dla dziewczyny listę wakacyjnych zakazów. Internauci go znienawidzili
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Paulina Brzozowska

29.07.2017 16:24, aktual.: 30.07.2017 07:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samotny wakacyjny wyjazd dla wielu osób, będących w związku, w ogóle nie wchodzi w grę. Jednakże 18-letnia Lucy postanowiła zaryzykować i poinformowała swojego chłopaka, że wybiera się na urlop do Hiszpanii. Wydawało się, że on przyjął to z godnością. Dopóki w internecie nie pojawiła się pewna lista…

Josh Utting, 20-latek z Anglii spotyka się z Lucy od kilku miesięcy. Kiedy dziewczyna powiedziała mu, że wyjeżdża z przyjaciółmi do Magaluf (kurort w Hiszpanii), Josh sporządził dla niej listę rzeczy zakazanych. Lucy wrzuciła ją na swojego Twittera i dokument udostępniło ponad 10 tys. osób.

Wśród rzeczy, których Lucy zdaniem jej chłopaka nie powinna robić na wakacjach znalazły się przede wszystkim rozmowy z innymi mężczyznami, dodawanie ich w mediach społecznościowych do grona znajomych i branie narkotyków. Josh zapowiedział, że po powrocie podda swoją dziewczynę testom na obecność wszelkich substancji odurzających.

- Na początku Lucy pomyślała, że to żart. Później jednak przyznała mi rację i stwierdziła, że lista wydaje się sprawiedliwa. Przyjęła ją pod warunkiem, że ja będę się do niej stosował, kiedy wyjadę na swoje wakacje - wyjaśnił Josh w rozmowie z portalem Uniland.

Internauci nie podzielili jednak zdania młodej kobiety i bardzo dobitnie skrytykowali praktyki Josha, zarzucając mu seksizm i patriarchalne podejście do związku. - Myślę, że wszyscy ci krytykujący nie mają racji. Oni też nie chcieliby, żeby ich dziewczyna albo chłopak robili na wakacjach takie rzeczy - dodaje chłopak.

Czy Lucy uda się wypełnić wszystkie instrukcje Josha? Pewnie pochwali się tym na Twitterze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także