Trwa ładowanie...
da7t6t3

Stylizacja brwi HD wypaliła studentce skórę

Wyraziste brwi to jeden z trendów urodowych ostatnich sezonów. Takie brwi ma m.in. Cara Delevingne, dla której stały się znakiem szczególnym. Wiele nastolatek i młodych kobiet inspiruje się wyglądem modelki i stylizuje w ten sposób swoje brwi. Niestety, efekt zabiegów może być katastrofalny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stylizacja brwi HD wypaliła studentce skórę
(dailymail.co.uk)
da7t6t3

Wyraziste i mocno podkreślone brwi to jeden z trendów urodowych ostatnich sezonów. Takimi może pochwalić się m.in. modelka Cara Delevingne, dla której stały się znakiem szczególnym, który wyróżnia ją na tle innych dziewczyn z branży. Wiele nastolatek i młodych kobiet inspiruje się wyglądem Cary i stylizuje w ten sposób swoje brwi. Na przeciw wyszła także medycyna estetyczna i kosmetyczki, oferując specjalne zabiegi upiększające. Niestety, ich efekt nie zawsze jest taki, jaki oczekują klientki.

Przekonała się o tym 19-letnia Polly Smith z Buckinghamshire. Aby upodobnić się do sławnej modelki, kilka tygodni temu zafundowała sobie specjalny zabieg. Stylizacja brwi HD miała sprawić, że jej naturalne włoski znacznie się zagęszczą i ułożą w wyrazisty łuk brwiowy. Studentka nie tylko wnikliwie analizowała zdjęcia Delevingne, ale wykonała też specjalny test alergiczny na barwnik, który miał zostać użyty w trakcie zabiegu. Jego wyniki nie wykazały żadnych przeciwwskazań, dlatego dziewczyna bez obaw usiadła na fotelu w gabinecie kosmetycznym.

Niestety, w wyniku wstrzyknięcia barwnika pod skórę nastolatki, doszło do silnej reakcji alergicznej, której następstwem była groźna opuchlizna w okolicy oczu. Polly przez kilka godzin miała problemy z widzeniem, ale z pomocą rodziny zgłosiła się na ostry dyżur.

da7t6t3

Mimo że opuchlizna już się zmniejszyła, dziewczyna nadal musi przyjmować antybiotyki, leki przeciwhistaminowe i sterydy. Barwnik w kontakcie z jej skórą dosłownie ją wypalił, mocno uszkadzając kilka warstw naskórka. 19-latka jest zdruzgotana, gdyś zamiast wyglądać lepiej, teraz przez długi czas leczyć będzie oparzenia i musi maskować blizny.

(fot. dailymail.co.uk)
Podziel się

Właścicielka salonu, w którym Smith poddała się stylizacji brwi HD uważa, że reakcja mogła mieć podłoże hormonalne. Kobieta skontaktowała się z producentem farby i zwróciła 19-latce pieniądze za zabieg. Zapłaciła również równowartość wydatków na antybiotyki. Niestety, taka rekompensata z pewnością nie wynagrodzi bólu, jaki przeżyła młoda klientka. Dziś Polly przyznaje ze smutkiem, że decyzja o korekcje brwi była błędem i bardzo jej żałuje.

Na podstawie buzzfeed/mp/WP Kobieta

da7t6t3

da7t6t3

da7t6t3
da7t6t3