Blisko ludziSukienka na wesele. Panna młoda miała nietypowe wytyczne co do stroju druhen

Sukienka na wesele. Panna młoda miała nietypowe wytyczne co do stroju druhen

Sukienka na wesele. Panna młoda miała nietypowe wytyczne co do stroju druhen
Źródło zdjęć: © 123RF
15.11.2019 16:55, aktualizacja: 15.11.2019 20:41

Wiele kobiet ma problem, w co ubrać się na wesele. Panna młoda chciała pomóc swoim druhnom i dała im kilka wytycznych. Niestety, nie wszystkim to się spodobało.

Jola dostała zaproszenie na ślub od swojej bliskiej przyjaciółki. Bardzo cieszyła się na myśl, że będzie jej druhną w tak ważnym dniu. Ekscytacja ustąpiła miejsca złości, gdy dowiedziała się o wytycznych panny młodej co do jej ubioru.

Strój na wesele. Wytyczne panny młodej

"Zakazała nam zakładać długich sukienek do ziemi i tych seksownych, tylko skromne. Wszystkie mamy mieć upięte włosy i nie robić zbyt mocnego makijażu. Tylko dlatego, że ona nie chce, żeby ktoś ją przyćmił. Aha, i sama jest wysoka, więc zasugerowała mi, żebym włożyła mega wysokie obcasy, bo ona zawsze miała kompleks wzrostu. Rozumiecie takie wytyczne?" – napisała na forum WP Kafeteria.

Większość użytkowników forum była bardzo oburzona prośbą panny młodej. Pod postem posypało się wiele odpowiedzi.

"Nie wyobrażam sobie narzucania gościom, w co się mają ubrać. Chciałam, aby u mnie goście się dobre czuli i bawili. Obowiązkiem gościa jest się ubrać stosownie do uroczystości. Sukienka nie musi być skromna, kobieta ma w niej atrakcyjnie wyglądać, ale ma być to kreacja weselna, a nie jak do klubu" – napisała internautka.

"Rozumiem, że trzeba się stosownie ubrać. Natomiast nie toleruję, jak ktoś mi coś narzuca. Dla mnie te życzenia panny młodej są dziwne i nie poszłabym na to wesele. Niech się sama bawi, to nie będzie miała konkurencji i nikt jej nie zepsuje wymarzonej imprezy" – skomentowała "Iga".

A wy co sądzicie o prośbie panny młodej? Miała prawo żądać tego od swoich druhen i gości?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta