GwiazdySydney Sweeney zachwyca w bikini. Fanka "Masz ciało bogini"

Sydney Sweeney zachwyca w bikini. Fanka "Masz ciało bogini"

Sydney Sweeney to gwiazda serialu "Euforia" (Getty Images)
Sydney Sweeney to gwiazda serialu "Euforia" (Getty Images)
11.03.2022 13:23, aktualizacja: 13.03.2022 13:45

Sydney Sweeney, gwiazda serialu "Euforia", nie narzeka ostatnio na brak propozycji zawodowych. Pomimo licznych projektów i szybkiego tempa pracy, gwiazda postanowiła wybrać się na egzotyczne wakacje. Zresztą, zobaczcie sami.

"72 godziny przerwy, zaczynamy zabawę" - napisała pod zdjęciem z wakacji Sydney Sweeney - gwiazda "Euforii". Aktorka przebywa obecnie na Hawajach, a w pięknej podróży towarzyszy jej narzeczony - restaurator Jonathan Davino.

Sydney Sweeney na wakacjach

I choć 24-latka na co dzień stroni od pokazywania swojego życia prywatnego, to zdecydowała się podzielić z internautami fotografią z relaksującego wypoczynku. Artystka prezentuje się na niej w uroczym, kwiecistym bikini i słomianym kapeluszu.

"Sydney, wyglądasz przepięknie. Masz ciało bogini. Widać, że kochasz sport" - komentuje jedna z fanek Sweeney. "Śliczny kostium kąpielowy. No i oczywiście zjawiskowa figura. Tylko pozazdrościć" - zachwyca się kolejna. "Jesteś prawdziwą pięknością" - podsumowuje inna.

Niełatwa droga do sukcesu

Przypomnijmy, że Sydney Sweeney zadebiutowała w filmie jako 12-latka. Aby móc brać udział w castingach, jej rodzice sprzedali dom i przeprowadzili się z maleńkiej miejscowości w stanie Waszyngton do mekki przemysłu rozrywkowego.

- Po przeprowadzce do Los Angeles finanse były ogromnym stresem. Mój tata stracił pracę i zbankrutowaliśmy. Zawsze mówią: "To nie była twoja wina", ale w rzeczywistości chyba trochę była, bo kiedy rodzice brali rozwód, mój brat obwiniał mnie - aktorka wyznaje w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan".

I choć jej droga do sukcesu była niezwykle trudna i wyboista, Sweeney nie żałuje w życiu niczego. "Jestem dumna z tego, co udało mi się osiągnąć" - gwiazda przekonuje podczas tego samego wywiadu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta