GwiazdySylwia Bomba na zdjęciu z ciążowymi krągłościami. Pokazała wyjątkowy kadr

Sylwia Bomba na zdjęciu z ciążowymi krągłościami. Pokazała wyjątkowy kadr

Sylwia Bomba zdobyła serca telewizyjnych widzów dzięki programowi "Googlebox. Przed telewizorem"
Sylwia Bomba zdobyła serca telewizyjnych widzów dzięki programowi "Googlebox. Przed telewizorem"
Źródło zdjęć: © Instagram
14.09.2022 13:22, aktualizacja: 14.09.2022 13:52

Uczestniczka programu "Googlebox". Przed telewizorem" podzieliła się w relacji na Instagramie wyjątkowym zdjęciem. Możemy na nim zobaczyć ciążowe krągłości, z czasów, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży z córką Antosią.

Sylwia Bomba zdobyła serca telewizyjnych widzów dzięki programowi "Googlebox. Przed telewizorem". Dziś sama jest już jednak osobowością telewizyjną, a także byłą uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Prywatnie - fotografką i mamą. Jej córka, 3,5-letnia Antonina, jest owocem miłości z Jackiem Ochmanem, który zmarł kilka tygodni temu.

Sylwia Bomba na zdjęciu z ciążowymi krągłościami

Sylwia Bomba zorganizowała ostatnio na swoim profilu na Instagramie małą zabawę dla fanów pt. "Wstaw zdjęcie z...". Tym samym dała im wolną rękę. Fani nie mogli nie wykorzystać takiej okazji. Jeden z nich poprosił o zdjęcie celebrytki z czasu dziewiątego miesiąca ciąży.

Sylwia zdecydowała się opublikować taką fotografię i pokazała, jak wyglądała na samej końcówce ciąży. Musimy przyznać, że promieniała i wyglądała przepięknie!

Sylwia Bomba na zdjęciu z ciążowymi krągłościami
Sylwia Bomba na zdjęciu z ciążowymi krągłościami© Instagram

Córka jest dla niej wszystkim

Sylwia Bomba nigdy nie ukrywała, że Antosia jest dla niej całym światem. 3,5-latka często pojawia się na zdjęciach lub nagraniach, które jej mama publikuje na Instagramie, a obie zawsze mają na nich szczere uśmiechy. Doskonale widać ich obustronną, wielką miłość.

"Moja córeczko! Moje życie bez ciebie nie miałoby sensu. To takie banalne i nie rozumiałam tych słów zanim nie pojawiłaś się w moim świecie ty. Naprawdę wierzę, w to że byłyśmy sobie przeznaczone i dziękuję ci za to, że wybrałaś mnie na swoją mamę" - napisała Sylwia Bomba pod jednym ze zdjęć z Antosią na swoim profilu na Instagramie.

Jak oficjalnie wiadomo, Sylwia Bomba jest obecnie w nowym związku. W relacji na Instagramie udostępniła ucięte zdjęcie z partnerem, dodając opis: "Spokój. Wsparcie. Szczęście". Na razie pozostaje on anonimowy i nie wiadomo, jakie ma relacje z Antosią.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta