Blisko ludziSylwia Bomba zaintrygowała fanów. "Przedstawiam wam mojego nowego chłopaka"

Sylwia Bomba zaintrygowała fanów. "Przedstawiam wam mojego nowego chłopaka"

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba

30.03.2022 13:44, aktual.: 30.03.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Bomba opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które sugeruje wiosenne zmiany. Podpisała je: "Przedstawiam wam mojego nowego chłopaka. Nieco większy i silniejszy od poprzedniego". Zaspokajając ciekawość, nie chodzi o nową miłość celebrytki.

Sylwia Bomba przez dłuższy czas była związana z Jackiem, o 14 lat starszym mężczyzną, ojcem jej córeczki Tosi. Ta relacja jednak nie przetrwała i choć celebrytka zapewniała, że o nią walczyła, nie udało się odbudować związku. Od rozstania Sylwia Bomba jest singielką i dobrze się z tym czuje.

"Nowy chłopak"

Nowy etap w życiu celebrytka rozpoczęła od wynajęcia mieszkania. Zamieszkała sama z córką i pisała fanom, że świetnie sobie radzą we dwie. Teraz gwiazda opublikowała prezent, jaki sama sobie sprawiła. Jest to nowy samochód. Zdjęcie swoje i auta Sylwia Bomba dwuznacznie podpisała: "Przedstawiam wam mojego nowego chłopaka. Nieco większy i silniejszy od poprzedniego. Kupiłam prezent od siebie dla siebie na wszystkie okazje na kolejne 3 lata. Dziękuje panu Łukaszowi z MB za cierpliwość do mnie przez ostatnie pół roku. A teraz zgadywanka. Jaki kolor obstawiacie?" – zagaiła do fanów.

Osobiste pytanie

Fani bardzo się przejęli rozstaniem Sylwii Bomby z poprzednim partnerem. Jak tylko pojawi się okazja, podpytują ją o życie intymne. Ostatnio gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zorganizowała na swoim profilu na Instagramie możliwość zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało: "Czy mimo wszystko nie brakuje jej osoby, z którą mogłaby zbudować związek?"

"Brakuje, ale uważam, że nic na siłę. Potrafię Tosi i sobie zagwarantować fajne życie" – odparła celebrytka. Dodała, że nie szuka osoby, która wypełni pustkę, ale partnera, który wniesie do związku "coś fajnego"

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)