GwiazdySyn Jurksztowicz skończył 34 lata. Nie przypomina siebie z przeszłości

Syn Jurksztowicz skończył 34 lata. Nie przypomina siebie z przeszłości

Radzimir Dębski z mamą Anną Jurksztowicz
Radzimir Dębski z mamą Anną Jurksztowicz
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
30.04.2021 14:58

Radzimir Dębski jest synem znanej wokalistki Anny Jurksztowicz oraz cenionego kompozytora Krzesimira Dębskiego. Radzimir poszedł w ślady rodziców i również związał swoją zawodową przyszłość z muzyką. Dziś świętuje 34 urodziny. Na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania.

Mając tak znanych w branży muzycznej rodziców, Radzimir Dębski nie mógł wybrać sobie innej drogi w życiu. Urodził się 30 kwietnia 1987 roku. Ma młodszą siostrę Marię oraz dwoje przyrodniego rodzeństwa: Tolisława i Dobromiłę. Tworzy pod pseudonimem Jimek.

Czym się zajmuje Radzimir Dębski?

Jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie i Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Jest wszechstronnie uzdolnionym muzykiem, komponuje utwory do filmów, seriali telewizyjnych, spektakli teatralnych i innych artystycznych projektów. Zrobiło się o nim bardzo głośno w mediach, gdy w 2012 roku został laureatem konkursu na remiks piosenki "End of Time" Beyoncé.

Ponadto jest współautorem muzyki do serialu Telewizji Polskiej "Ranczo" (2006–2015) oraz autorem muzyki do filmów Orkiestra niewidzialnych instrumentów i Apartament. W 2015 skomponował oprawę muzyczną do czołówki programu informacyjnego TVP1 "Wiadomości". Obecnie znów jest o nim głośno. Radzimir Dębski stworzył wyjątkową muzykę do najnowszego polskiego serialu zrealizowanego na zlecenie Netfliksa pod tytułem "Sexify".

Radzimir na przestrzeni lat zmienił się nie do poznania. Jest niezwykle przystojnym mężczyzną, który może poszczycić się rzeszą fanek. Jego mama Anna Jurksztowicz jest z niego niezwykle dumna.

- Syn mi często doradza, wie, nad czym pracuję i liczę się z jego zdaniem. Cenię go jako artystę, nie tylko za to, że jest moim synem. Jestem z niego dumna, ale bez pychy. Jestem wdzięczna za to, jak potoczyła mu się kariera. Chwalę go, ale gdy mi się coś nie podoba, to muszę wyrazić swoje zdanie, bo na tym też polega bycie mamą - powiedziała Jurksztowicz jakiś czas temu w wywiadzie z Kozaczkiem.

Radzimir Dębski
Radzimir Dębski© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl